W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Ruszyła sprzedaż węgla w preferencyjnej cenie w Gminie Goraj

Zdjęcie przedstawia pryzmę z węglem.
Gmina Goraj informuje, że z dniem 05 grudnia ruszyła sprzedaż węgla w preferencyjnej cenie. Koszt zakupu 1 tony węgla to kwota 1799 złotych.
Na bieżąco trwa weryfikacja złożonych wniosków. Wnioski rozpatrywane są według kolejności zgłoszeń. Do mieszkańców, których wnioski zostały pozytywnie rozpatrzone wykonywany jest telefon z informacją i prośbą o zgłoszenie się do urzędu, tj. do pokoju nr 10, I piętro, gdzie nastąpi fakturowanie a następnie o dokonanie wpłaty na konto Gminy Goraj, celem uzyskania potwierdzenia zapłaty. W dalszej kolejności mieszkańcy bezpośrednio kontaktują się ze składem w celu ustalenia terminu dostaw. Gminę Goraj obsługuje PHU Import-Eksport Eugeniusz Krasa – Zastawie 59a.
Zgodnie z deklaracją w/w przedsiębiorcy istnieje możliwość usługi workowania, jednak jest to koszt dodatkowy, który mieszkaniec ustala ze składem węgla.
Wszelkich dodatkowych informacji udzielamy pod nr tel. : 84 6858026.
{"register":{"columns":[]}}