Komunikat - przewóz osób w dniu wyborów 15.10.2023r.
KOMUNIKAT Przewóz osób w dniu wyborów 15 października 2023r do Obwodowych Komisji Wyborczych na terenie Gminy Chodzież
|
- Trasa nr 1 – Rataje ul. Łąkowa 28 / Rataje świetlica wiejska
( OKW Rataje )
Siedziba OKW - Świetlica Wiejska w Ratajach, Rataje Osiedle Wichrowe Wzgórze 1, 64-800 Chodzież
L.p. |
Przystanek |
Godz. odjazdu |
|
1. |
Rataje ul. Łąkowa 28 |
9:00 |
15:00 |
2. |
Chodzież ul. Słoneczna UG |
9:02 |
15:02 |
3. |
Chodzież ul. Słoneczna Stacja |
9:03 |
15:03 |
4. |
Chodzież ul. Słoneczna mleczarnia |
9:04 |
15:04 |
5. |
Rataje osiedle Dębowe |
9:05 |
15:05 |
6. |
Rataje szkoła |
9:07 |
15:07 |
7. |
Rataje świetlica wiejska |
9:10 |
15:10 |
Powrót –po głosowaniu ok. 30 min. tą samą trasą.
- Trasa nr 2 – Strzelęcin / Strzelce 24 sala ( OKW Strzelce)
Siedziba OKW - Świetlica Wiejska w Strzelcach, Strzelce 24, 64-800 Chodzież
L.p. |
Przystanek |
Godz. odjazdu |
|
1. |
Strzelęcin pętla |
10:00 |
16:00 |
2. |
Strzelęcin wieś |
10:02 |
16:02 |
3. |
Strzelęcin cmentarz |
10:03 |
16:03 |
4. |
Strzelce sala |
10:05 |
16:05 |
Powrót –po głosowaniu ok. 30 min. tą samą trasą.
- Trasa nr 3- Nietuszkowo Dolne 1/ Nietuszkowo Górne (OKW Nietuszkowo )
Siedziba OKW - Świetlica Wiejska w Nietuszkowie, Nietuszkowo 52, 64-800 Chodzież
L.p. |
Przystanek |
Godz. odjazdu |
|
1. |
Nietuszkowo Dolne 1 |
11:00 |
17:00 |
2. |
Nietuszkowo Dolne skrzynki |
11:02 |
17:02 |
3. |
Nietuszkowo Górne ( komisja wyborcza ) |
11:10 |
17:10 |
Powrót –po głosowaniu ok. 30 min. tą samą trasą.
- Trasa Nr 4 – Stróżewko/Stróżewice/Trzaskowice – (OKW Stróżewo)
Siedziba OKW - Wiejski Klub Kultury w Stróżewie, Stróżewo 55A, 64-800 Chodzież
L.p. |
Przystanek |
Godz. odjazdu |
|
1. |
Stróżewko (przystanek wieś) |
9.oo |
15.oo |
2. |
Stróżewice -przystanek (ryga) |
9.10 |
15.10 |
3. |
Stróżewice -przystanek - boisko |
9.15 |
15.15 |
4. |
Stróżewice – przystanek świetlica wiejska |
9.20 |
15.20 |
5. |
Stróżewice – przystanek skrzyżowanie |
9.25 |
15.25 |
6. |
Trzaskowice wieś – przystanek 1 |
9.25 |
15.25 |
7 |
Trzaskowice -przystanek 2(droga powiatowa w kierunku Wyszyn) |
9.3o |
15.30 |
8. |
Stróżewo – OKW – lokal wyborczy |
9.35 |
15.35 |
9. |
Krystynka-przystanek autobusowy- |
10.10 |
16.10 |
|
Stróżewo – OKW - lokal wyborczy |
10.15 |
16.15 |
Powrót –po głosowaniu ok. 40 min. tą samą trasą.
- Trasa Nr 5 – Podanin / Osiedle Tęczowe/Osiedle Barwne/OKW Podanin
Siedziba OKW - Świetlica Wiejska w Podaninie, Podanin 28, 64-800 Chodzież
L.p. |
Przystanek |
Godz. odjazdu |
|
1. |
Podanin Osiedle Barwne ( przystanek EUROPOL) |
9.45 |
15,45 |
2. |
Podanin przystanek autobusowy wieś |
9.50 |
15.50 |
3. |
Podanin – OKW – lokal wyborczy |
9.55 |
15.55 |
Powrót - po głosowaniu ok.30 min. tą samą trasą
- Trasa Nr 6 Trasa Nr 6 – Wymysław / OKW Zacharzyn
Siedziba OKW - Świetlica Wiejska w Zacharzynie, ul. Cicha 19, 64-813 Zacharzyn
L.p. |
Przystanek |
Godz. odjazdu |
|
1. |
Wymysław -przystanek |
9.oo |
13.3o |
2. |
Zacharzyn – lokal OKW |
9.05 |
13.35 |
Powrót – po glosowaniu ok. 30 min tą samą trasą.
- Trasa Nr 7 – Kierzkowice/Trojanka/OKW
Siedziba OKW - Szkoła Podstawowa w Oleśnicy, Oleśnica 5, 64-800 Chodzież
Przystanek |
Godz. odjazdu |
||
1. |
Kierzkowice |
10.3o |
14.2o |
2. |
Trojanka -wieś(młyn) |
10.40 |
14.30 |
3. |
Oleśnica – OKW w Oleśnicy |
10.50 |
14.40 |
Powrót – po glosowaniu ok. 30 min tą samą trasą.
- Trasa 8 – Pietronki/słomki/Konstantynowo/OKW Zacharzyn
Siedziba OKW - Świetlica Wiejska w Zacharzynie, ul. Cicha 19, 64-813 Zacharzyn
L.p. |
Przystanek |
Godz. odjazdu |
|
1.
|
Pietronki – przystanek przy świetlicy wiejskiej |
9:00 |
14:00 |
2. |
Pietronki – przystanek przy drodze wojewódzkiej |
9:05 |
14:05 |
3. |
Mirowo - skrzyżowanie |
9:15 |
14:15 |
4. |
Słomki – przystanek przy świetlicy wiejskiej |
9:20 |
14:20 |
5. |
Konstantynowo – przystanek na zakręcie |
9:25 |
14:25 |
|
Powrót – po glosowaniu ok. 30 min tą samą trasą.
- Trasa nr 9 – Studzieniec-Kamionka-Milcz / Milcz świetlica wiejska ( komisja wyborcza )
Siedziba OKW - Wiejski Klub Kultury w Milczu, Milcz 73A, 64-800 Chodzież
L.p. |
Przystanek |
Godz. odjazdu |
|
1. |
Ul. Wiejska 98 |
9:00 |
14:00 |
2. |
Studzieniec ul. Zaciszna |
9:05 |
14:05 |
3. |
Studzieniec przed torami |
9:10 |
14:10 |
4. |
Studzieniec MOS |
9:12 |
14:12 |
5. |
Milcz Olszynki (za Szelesiówką) |
9:15 |
14:15 |
6. |
Kamionka przy stawie |
9:25 |
14:25 |
7. |
Milcz Holna |
9:30 |
14:30 |
8. |
Milcz 18a |
9:32 |
14:32 |
9. |
Milcz bloki |
9:34 |
14:34 |
10. |
Milcz cmentarz |
9:36 |
14:36 |
11. |
Świetlica Wiejska w Milczu |
9:40 |
14:40 |
Powrót –po głosowaniu ok. 30 min. tą samą trasą.