W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Już niedługo przy Świetlicy Wiejskiej w Ratajach powstanie nowy plac zabaw

Herb Gminy Chodzież obrazek

Loga

4 kwietnia br. Wójt Gminy Chodzież Kamila Szejner podpisała umowę z Województwem Wielkopolskim z siedzibą w Urzędzie Marszałkowskim który reprezentował Krzysztof Grabowski-Wicemarszałek Województwa Wielkopolskiego na zadanie pod nazwą „Strefa rodzinnej rekreacji w Ratajach – budowa bezpiecznej nawierzchni placu zabaw oraz montaż elementów placu.   Inwestycja realizowana jest w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” z wyłączeniem projektów grantowych oraz operacji w zakresie podejmowania działalności gospodarczej objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Celem ogólnym projektu będzie stworzenie warunków do harmonijnego rozwoju lokalnej społeczności oraz bezpiecznego i przyjaznego miejsca pozwalającego na zabawy rekreacyjno-sportowe oraz rozwój sfery społeczno-kulturalnej poprzez integrację na świeżym powietrzu.

 

Wartość projektu wg kosztorysu 196 536,21 zł z czego 90 000,00 zł pochodzi z dofinansowania w ramach środków z Europejskiego Funduszu Rolnego na Rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich.

 

{"register":{"columns":[]}}