W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Anikieta - Strategii Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych

26.05.2022

Szanowni Mieszkańcy, w związku z realizacją przez firmę LPW sp. z o.o. Strategii Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych Miejskiego Obszaru funkcjonalnego Piły, która uwzględnia również terytorialnie Gminę Chodzież (Strategia ZIT MOF Piły) zwracamy się do Państwa z prośbą o wypełnienie krótkiej ankiety, której celem jest poznanie opinii mieszkańców na temat głównych problemów i potencjałów rozwojowych w naszej gminie.

Opracowanie takiej Strategii pozwoli na identyfikację wspólnych przedsięwzięć, na zwiększenie efektywności ich realizacji oraz dostępności źródeł zewnętrznego finansowania z różnych programów krajowych i unijnych. Zachęcamy do współpracy!

Link do ankiety: https://forms.gle/YFrjsSJZkDgNHfGx6

Ankieta będzie dostępna do 20.06.2022 r.

{"register":{"columns":[]}}