W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.

Konsultanci

Przedstawiamy konsultantów naszego Ośrodka w roku szkolnym 2023/2024.

pomoc psychologiczno-pedagogiczna, kształcenie specjalne 

mgr Bożena Kotkowska 
doradztwo programowo-metodyczne 
bkotkowska@wombb.edu.pl 
33 8123715 w. 114 

pomoc psychologiczno-pedagogiczna, wychowanie  

mgr Cecylia Borowska 
doradztwo programowo-metodyczne, doskonalenie zawodowe, fundusze UE 
cborowska@wombb.edu.pl 
33 8123715 w. 114 

technologie i metody w edukacji 

mgr inż. Lechosław Hojnacki 
doradztwo programowo-metodyczne  
lhojnacki@wombb.edu.pl 
33 8123715 w. 122 

wychowanie przedszkolne i edukacja wczesnoszkolna  

mgr Jolanta Biernat 
doradztwo programowo-metodyczne 
jbiernat@wombb.edu.pl 
33 8123715 w. 122 

mgr Marta Czauderna 
doradztwo programowo-metodyczne 
mczauderna@wombb.edu.pl 
33 8123715 w. 122

język polski 

dr Angelika Matuszek 
doradztwo programowo-metodyczne 
amatuszek@wombb.edu.pl 
33 8123715 w. 116 

mgr Katarzyna Zioła-Zemczak 
kierownik Pracowni Organizacji Doskonalenia i Informacji Pedagogicznej 
doradztwo programowo-metodyczne, doskonalenie zawodowe 
kziola@wombb.edu.pl 
33 8123715 w. 116 

historia, wiedza o społeczeństwie 

mgr Urszula Rukasz 
doradztwo programowo-metodyczne 
urukasz@wombb.edu.pl 
33 8123715 w. 120 

język angielski

mgr Maria Łątka 
doradztwo programowo-metodyczne, konkurs języka angielskiego „FOX” 
mlatka@wombb.edu.pl 
33 8123715 w. 115 

mgr Jolanta Mysińska 
doradztwo programowo-metodyczne, kursy językowe 
jmysinska@wombb.edu.pl 
33 8123715 w. 115 

język francuski, kadra kierownicza 

mgr Beata Honkisz 
kierownik Pracowni Doradztwa Metodycznego 
doradztwo programowo-metodyczne, organizacja pracy szkoły 
bhonkisz@wombb.edu.pl 
33 8123715 w. 119 

matematyka, fizyka 

mgr Aleksandra Filuś-Mąsior 
doradztwo programowo-metodyczne w zakresie szkół podstawowych 
afilus@wombb.edu.pl 
33 8123715 w. 122 

matematyka 

dr Agnieszka Heba 
doradztwo programowo-metodyczne w zakresie szkół ponadpodstawowych 
aheba@wombb.edu.pl 
33 8123715 w. 122 

chemia, edukacja przyrodniczo-techniczna 

dr inż. Barbara Michałek-Piernik 
doradztwo programowo-metodyczne 
bmichalek@wombb.edu.pl 
33 8123715 w. 120 

informatyka, informacja pedagogiczna

mgr Wojciech Zuziak 
doradztwo programowo-metodyczne, doskonalenie zawodowe
wzuziak@wombb.edu.pl
33 8123715 w. 123

przedmioty zawodowe

mgr inż. Grzegorz Telok 
doradztwo programowo-metodyczne, egzaminy zawodowe, organizacja pracy szkoły, awans zawodowy
gtelok@wombb.edu.pl 
33 8123715 w. 114 

specjalista 

dr Maryna Kyryliuk 
mkyryliuk@wombb.edu.pl 
33 8123715 w. 116 

 


Stan na: 4 czerwca 2024

{"register":{"columns":[]}}