W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Półkolonie Muzyczne z MUZYCZNYM STARTEREM

24.06.2024

1

Dziękujemy za zaufanie i wybór naszych PÓŁKOLONII MUZYCZNYCH "Witamy w naszej BAJCE"

Mamy ogromne pokłady pozytywnej energii, a tym samym bardzo byśmy chcieli ją zaszczepić w każdym Uczestniku, poprzez zabawę, zajęcia muzyczne, a także poprzez zajęcia o poszukiwania pasji oraz marzeń! :) W końcu każdy to w sobie ma - wystarczy je zacząć pielęgnować, aby się spełniały!

Zeszły rok pokazał nam, że taka forma zajęć w okresie wakacji jest tym czego poszukują dzieci. Mamy nadzieję, że Państwa dziecko skorzysta z takiej formy wypoczynku najlepiej jak się da.

A teraz czas na kilka KLUCZOWYCH INFORMACJI

TERMIN TURNUSU: 1 do 5 lipiec 2024 r.
 

MIEJSCE REALIZACJI PÓŁKOLONII: 
Szkoła Podstawowa nr 2

ul. Zawadzkiego 12, 84-240 Reda

GODZINY ZAJĘĆ: 8:30 do 15:30
UWAGA! Istnieje możliwość skorzystania z godzin "świetlicowych", przyprowadzając dziecko od 7:30 lub jego odebrania do 16:30.
Aby skorzystać z takiej opcji prosimy o informację o tym fakcie najpóźniej na 24 godziny wcześniej (bardzo ważne!) na numer: 889 102 301

UMOWA
Na podanego w formularzu rezerwacji maila, została wysłana przez system AUTENTI umowa. Należy ją podpisać przed rozpoczęciem turnusu (w ciągu 3 dni). Jest to element niezbędny do wzięcia udziału w półkoloniach.

Nie trzeba zakładać żadnego konta, a sam system jest intuicyjny i zgodny z prawem oraz RODO.

KARTA KWALIFIKACYJNA
W załączniku w niniejszym mailu została dołączona karta kwalifikacyjna, która jest obligatoryjna i niezbędna do uczestnictwa w półkoloniach. Karty te są sprawdzane każdorazowo przez SANEPID, który kontroluje każde zgłoszone do Kuratorium Oświaty półkolonie.

Bardzo prosimy o wypełnienie części II, punkty od 1 do 8 oraz części dotyczącej szczepień oraz PESEL. Pod koniec tej części jest również miejsce na podpis Pełnoprawnego Opiekuna.

WAŻNE!!!
Do dnia 21 czerwca 2024 prosimy o PRZESŁANIE wypełnionego i podpisanego skanu wypełnionej Karty Kwalifikacyjnej oraz o PRZYNIESIENIE jej oryginału PIERWSZEGO DNIA półkolonii (w PONIEDZIAŁEK) do godz. 8:30.

UBEZPIECZENIE NNW
Aby dziecko mogło zostać ubezpieczone na czas trwania turnusu niezbędnym jest wypełnienie załącznika o nazwie: ubezpieczenie NNW - zgłoszenie i przesłanie podpisanego dokumentu do dnia 9 czerwca 2023. Jest to niezbędny dokument, by Państwa dziecko mogło zostać poprawnie ubezpieczone.

Więcej szczegółów dot. ubezpieczenia pod poniższym linkiem:

ODEBRANIE DZIECKA PRZEZ OSOBĘ TRZECIĄ lub SAMODZIELNY POWRÓT DO DOMU
Jeśli chcą Państwo upoważnić osobę trzecią do odebrania dziecka z półkolonii, bądź zezwolić dziecku na samodzielny powrót - konieczne jest dostarczenie takiego upoważnienia poprzez wypełnienie i wysłanie na maila bok@muzycznystarter.pl lub osobiste dostarczenie podpisanego do nas oświadczenia (oba są w załączniku tej wiadomości).


CO ZABRAĆ ZE SOBĄ?
a/ wygodne ubranie dostosowane do zajęć integracyjnych na świeżym powietrzu, jak również do zajęć muzycznych odbywających się wewnątrz budynku (warto mieć awaryjny strój sportowy, obuwie zmienne sportowe oraz ręcznik - może się przydać przy zabawie w Baloniadę). Istnieje możliwość pozostawienia rzeczy na przebranie, czy plecaka na własną odpowiedzialność w sali na cały turnus.
b/ pozytywne nastawienie, dobry humor i uśmiech od ucha do ucha :)

CZEGO LEPIEJ NIE ZABIERAĆ NA PÓŁKOLONIE?
a/ niebezpiecznych przedmiotów,
b/ innych wartościowych przedmiotów (np. telefonów komórkowych itp.),
c/ gotówki (uczestnicy półkolonii mają wszystko opłacone w ramach uiszczonej opłaty przed rozpoczęciem turnusu).

W razie potrzeby kontaktu z dzieckiem podczas trwania półkolonii prosimy o telefon na numer: 889 102 301.

Materiały

Karta Kwalifikacyjna
karta​_kwalifikacyjna.pdf 0.16MB
Ubezpieczenie
ubezpieczenie.pdf 0.14MB
Oświadczenie samodzielny powrót
oświadczenie​_samodzielny​_powrót.pdf 0.10MB
Upoważnienie osoba trzecia
upoważnienie​_osoba​_trzecia.pdf 0.10MB

Wideo

{"register":{"columns":[]}}