W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Wykaz konkursów zewnętrznych w SP7 w 2023/2024

Terminarz Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych dla uczniów kl. VI-VIII szkół podstawowych woj.pomorskiego w 2023/2024

Konkursy organizowane w naszej szkole:

nazwa konkursu termin nauczyciele odpowiedzialni osiągnięcie
Międzyszkolny Konkurs Rowerowy z okazji Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu  19.09.2023  A.Dybciak Antoni Kryszajtis, Filip Przybysz, kl. 5b - I m-ce

Pochwal się swoją klasą 

https://liblink.pl/0TsyAuXkX9 

05.10.2023  K. Goniszewska

Zuzanna Rolbecka, kl.1c

Tosia Szotrowska, 1c

Emilia Dybała, 1c

Wojewódzki Konkurs dla uczniów Szkół Podstawowych Edycja 2023; Cywilizacja życia; Święty Jan Paweł II Wielkie Tematy- Recytatorski  16.10.2023  A.Babiński, ks. T.Kywan

Maria Szmytkiewicz kl. VII a -wyróżnienie

Michalina Małolepsza kl. VII a  - III m-ce

Nadia Dziadko kl. VIII a - III m-ce

Konkurs Kuratoryjny z J.Angielskiego - etap szkolny 10.10.2023

K.Matysek,N.Maliszewska, M.Hildebrandt, E. Maziec

Najlepsze wyniki: 68% Dawid Sychowski 7b, 63% Omar Hamid 8a, 63% Mateusz Włodarczyk 8a 

Konkurs Kuratoryjny z matematyki – etap szkolny 17.10.2023 I.Radtke, K.Goniszewska najlepsze wyniki: Malwina Małolepsza 7a, Anna Koc 6b, Monika Padinjareveetil 6b
Konkurs Kuratoryjny z Języka Niemieckiego – etap szkolny  23.10.2023 S.Rychlicka najlepszy wynik: Mateusz Włodarczyk (80%)-uczeń przeszedł do etapu rejonowego
Konkurs Kuratoryjny z Języka Polskiego – etap szkolny  24.10.2023 S.Rychlicka, K.Bendykowska, A.Szubka najlepszy wynik: Anna Koc kl.6b, Maria Szmytkiewicz kl.7a, Michalina Małolepsza kl.7a
Konkurs Kuratoryjny z Geografii 25.10.2023 A.Kozłowska najlepszy wynik: Malwina Małolepsza kl.7a, Michalina Małolepsza kl.7a, Maria Szmytkiewicz kl.7a
Konkurs Kuratoryjny z Historii – etap szkolny  27.10.2023 A. Szubka najlepszy wynik: Tomasz Popławski, kl. 8a
VIII edycja konkursu plastycznego "Aktywne Kaszuby" 3.11.2023 M.Prena W tym konkursie wzięły udział:
Liliana Wojtasik III a
Michalina Małolepsza VIIa
Malwina Małolepsza VII a
Bez laureatów
Mistrzostwa Rumi młodzieży szkolnej w koszykówce 15.11.2023 K.Juszczyk 4 m dziewczęta
6 m chłopcy
III Ogólnopolski Konkurs Czytelniczy z Języka Angielskiego dla kl.6-8 "Reading Brings Us Unknown Friends"  17.11.2023-etap szkolny K. Matysek, M.Hildebrandt, N.Maliszewska Alan Kotkowski, kl.7a, awans do etapu powiatowego
Ogólnopolski Konkurs; Sprawnościowy; Sprint Papieski z wiedzy o życiu Św. Jana Pawła II 6.11.2023 A.Babiński, ks. T.Kywan

Konkurs jednoetapowy, nagrody uzyskały:Lena Ławrynowicz, kl.7a

Natalia Szreder, kl.7a

Olga Lubocka, kl.8a

Miejski etap konkursu j.kaszubskiego MÉSTER BËLNÉGÒ CZËTANIÔ 9.11.2023 M.Prena Ania Koc, kl.6b, I m-ce, awans do etapu powiatowego
Koszykówka 3x3 Dziewczat i Chłopców 16.11.2023 K.Juszczyk, J.Grabowska, D.Zatorski, M.paczkowski

4 m dziewczęta

6 m chłopcy

Konkurs wiedzy o zdrowym stylu życia "Trzymaj Formę!". Konkurs wiedzy z zakresu zdrowego stylu życia w szczególności uwzględniającej tematykę zbilansowanej diety i aktywności fizycznej 20.11.2023 J.Grabowska, M. Paczowski, D.Zatorski, K. Juszczyk

do etapu rejonowego zakwalifikowali się uczniowie:

O.Lubocka kl.8, D.Starozhenko kl.8, N.Szreder kl.7a, J.Odwald kl.7b, Eva Zhylenko kl.7b, G.Fryca kl.7b

Konkurs Wojewódzki „Lingwistyczna jesień z poezją”. 22.11.2023-etap rejonowy i wojewódzki B.Chludzińska

M.Burzyńska - II m-ce w kat. muzycznej w swojej grupie wiekowej

Agata Czechowicz - V m-ce w kat.muzycznej

Marysia Szmytkiewicz - II m-ce w kat.recytatorskiej

II Wojewódzki Konkurs wiedzy o ekologii i ochronie środowiska

etap I – eliminacje szkolne (do 8.12.2023r.),

etap II – eliminacje powiatowe (28.02. 2024r.),

etap III – eliminacje woj. (16.04. 2024r., godz. 10.00)

B.Celniak

do etapu powiatowego dostały się:

M.Małolepsza kl.7a

P.Lubocka kl. 7b

O.Lubocka kl. 8a

Wojewódzki konkurs plastyczny "Niepodległa Polska-jej dziedzctwo w 105 rocznicę odzyskania wolności (1918-2023)"

23 listopada 2023 zespół n-li kl. I-III II m-ce Amelia Wojtasik kl.IIIa
Konkurs Kuratoryjny z Informatyki 16 listopada 2023– etap szkolny K.Ginejt, M.Nowak najlepszy wynik:Oliwier Gill, Bartłomiej Bonisławski, Filip Trzebiatowski
Powiatowy Konkurs plastyczno-fotograficzny "Uroki jesieni na Kaszubach" 23 listopada 2023 K.Schiffers

Konkurs plastyczny:

Paulina Lubocka kl. 8a - II m-ce

Daria Storozhenko kl. 8a - wyróżnienie

Konkurs fotograficzny:

Amelia Purol kl. VIb - III m-ce

Wojewódzki Konkurs Kuratoryjny z Biologii 8 listopada 2023 B.Celniak

najlepszy wynik:

Malwina Małolepsza kl. 7a, Michalina Małolepsza kl. 7a, Olga Lubocka kl. 8a

Powiatowy Konkurs Grafiki Komputerowej "Gwiazdka tuż tuż" prace do 5 grudnia M.Nowak w kat. szopka bożonarodzeniowa Trzebiatowska, kl.3a - wyrównienie
w kat. kartka świąteczna, praca plastyczna - R. Baruch z kl. 6 - III miejsce
w kategorii grafika kompuerowa - V. Zinowic z kl. 8 - wyróżnienie
Wojewódzki Kuratoryjny Konkurs z Chemii 9 listopada 2023 J.Żardecka najlepszy wynik:Oskar Rzetelny kl.8a, Tomasz Popławski kl. 8a,Dorian Stein kl. 7b
Wojewódzki Konkurs Plastyczny - Zimowy Miś XVI edycja nadsyłanie prac do 24 listopada 2023 zespół nauczycieli kl. I-III

najładniejsze prace wybrane i wysłane na konkurs: 
Liliana Wojtasik, kl.3a
Julia Stanzecka, kl.3a
Marta Trzebiatowska, kl.3a

Nie udało sie przejść do etapu powiatowego.

Międzyszkolny Konkurs Świąteczny dla dzieci z orzeczeniem - "Świąteczny stroik" 7 grudnia 2023 zespół nauczycieli współorganizujących

Kl.1-3

I m-ce Z.Kreft, kl.1c, II m-ce M.Szewczyk, kl. 3b, III m-ce J.Bielski, kl. 2b

kl.. 4-8

I m-ce A.Holk, kl. 4b, II m-ce Sz. Kuropatwa, kl. 4b, III m-ce K.Walaszkowski, kl. 5b

wyróżnienie: F.Regliński kl. 4a, T.Ludwiczak kl.1b, M.Siedlecki kl.1b

Powiatowy Konkurs "Gwiazdka tuż, tuż" 19 grudnia 2023 B.Leszczak, M.Nowak Marta Trzebiatowska kl.3a - wyróżnienie w kat. -szopka trójwymiarowa
Roksana Boruch kl. 6a - 3 m-ce w kat. - kartka bożonarodzeniowa, technika plastyczna,
Vasilisa Zinovik kl. 8a - wyróżnienie w kat. kartka bożonarodzeniowa, grafika komputerowa
Powiatowy Konkurs z J.Angielskiego dla kl. II-III "Christmas Time" - II edycja 14 grudnia 2023 K.Matysek

Szymon Kałędkiewicz z klasy 2a - I m-ce w swojej kat.

Tymoteusz Kałędkiewicz z klasy 3b - I m-ce w swojej kat.

XIV Wojewódzki Konkurs Historyczny-Historia regionalna, Sierpień 1980 styczeń 2024 A.Szubka

etap rejonowy:

Olga Lubocka kl.8a 

Daria Starozhenko kl.8a,

uczennice nie przeszły do etapu powiatowego

III Powiatowy Konkurs z J.Polskiego dla kl. VI  16 stycznia 2024 S.Rychlicka w trakcie,do etapu powiatowego przeszły 4 osoby, 13 kwietnia

Konkurs w ramach projektu "Rumia Oczami dzieci" 

Tematyka prac konkursowych: 

Pocztówka z Rumi - w kategorii uczniowie IV-V klasy szkoły podstawowej 

Plakat 800- lat Rumi - w kategorii uczniowie VI-VII klasy szkoły podstawowej 

Cztery Pory roku w Rumi - w kategorii oddziały przedszkolne (dzieci od 7 do 10 r.ż.) oraz kl.1-3

31 stycznia 2024 M.Willma-Burzyńska w trakcie
II Wojewódzki Konkurs Profilaktyczny „Zagubieni w…sieci mediów”

luty 2024 - etap szkolny

6.04.2024 - etap rejonowy oraz etap wojewódzki

I.Skrzoska-Dziewiałtowicz

IV m-ce w etapie rejonowym: Marika Bonk kl.8, Olga Lubocka kl. 8

OZE-zalety energii przyszłości do 13 lutego 2024 - zbiórka prac konkursowych M.Willma-Burzyńska Kajetan Sawicz kl. 1a - 2 m-ce w swojej kategorii
VII Ogólnopolskim Konkursie Kaligraficznym im. Janusza Korzeniowskiego Piórem i Pazurem 

etap szkolny: styczeń-marzec 

etap wojewódzki: luty-kwiecień 

etap ogólnopolski: maj/czerwiec 

A.Szubka, S.Rychlicka, K.Bendykowska brak laureatów 
 
Powiatowy Konkurs Historyczny Patroni Roku 2024

20.02.2024 - etap szkolny

27.03.2024 - etap powiatowy oraz finał powiatowy

A.Szubka

najlepszy wynik w etapie szkolnym: D. Storozhenko, T.Popławski, M.Szmytkiewicz, M.Małolepsza

etap powiatowy - najlepszy wynik D. Storozhenko

17 Festiwal Poezji i Piosenki Angielskiej More Than Words 2024, konkurs wojewódzki  

II etap (międzyszkolny) – nagrania video nadesłane do 19 lutego 2024 r. 

III etap (wojewódzki) - 19 marca 2024 w SP 48, w Gdańsku

N. Maliszewska, M.Hildebrandt, K.Matysek

Do etapu wojewódzkiego przeszedł: Szymon Kuropatwa kl.4b

Konkurs recytatorki 

Klasy 4: 

1 m-ce: Sz. Kuropatwa, kl. 4b 

2 m-ce: H.Brycz, kl.4a 

3-m-ce: M.Burzyński, kl.4b 

Klasy 5-6: 

1 m-ce: A. Burzyńska, kl. 5b 

2 m-ce: L.Truszkowska, kl.5b 

3 m-ce: Igor Białk-Pryliński, kl.5b 

Konkurs wokalny: do kolejnego etapu zakwalifikowali się:M.Burzyńska, kl.4b, L. Błaszczyk, kl.4a, zespół dziewcząt z kl. 6b 

II Powiatowy Konkurs z J.polskiego dla kl.4

13.02.2024 - etap szkolny

13.04.2024 - etap powiatowy

K.Bendykowska etap szkolny:
1. Natan Kuszneruk 4a
2. Kuba Opanowicz 4a
3. Aleksander Grotkowski 4a
4. Dagmara Szturo 4b
5. Amelia Markowska 4b
6. Tymon Tumiński 4a
7. Laura Odwald 4a
8. Szymon Kuropatwa 4b
9. Aleksandra Holk 4b
10. Antoni Przybysz 4a

Do etapu powiatowego przeszli: Natan Kuszneruk, Kuba Opanowicz i Aleksander Grotkowski.
II Powiatowy Konkurs z Matematyki dla klas 6 organizowany przez Społeczną Szkołę Ekologiczną w Rumi

14.02.2024 - etap szkolny

20.04.2024 - etap powiatowy

I.Radtke

do etapu powiatowego zakwafifikowała się:

Anna Koc  kl. 6b

Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego MATHMAN dla klas 2-8 (kategoria klas 2-3, kategoria klas 4-6, kategoria klas 7-8)

15.02.2024 - etap szkolny

22.03.2024 - etap rejonowy

24.05.2024 - etap wojewódzki

I.Radtke

Do etapu rejonowego zakwalifikował(a) się:

kat. klasy 2-3 - Z. Bonk kl. 3a

kat. klasy 4-6 - B. Bonisławski, kl.6b

kat. klasy 7-8 - E. Lapczyk, kl. 7a

Do etapu wojewódzkiego zakwalifikował się:

B. Bonisławski, kl.6b

 

Wojewódzki Konkurs Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych dla klas ósmych - Anglomaniak – ILO w Rumi 

19.02.2024 - eliminacje miejskie/szkolne

22.03.2024 - finał

K.Matysek

III m-ce w finale zdobyły: Nikola Nehring, Vanessa Perdyła, Daria Storozhenko

do finału dostały się dwa zespoły:

1)Omar Hamid, Tomasz Popławski, Paweł Kupc

2) Nikola Nehring, Olga Lubocka, Vanessa Perdyła

Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny dla uczniów kl.III organizowany przez SP6 Rumia

20.02.2024 - etap szkolny

12.03.2024 - eliminacje międzyszkolne

26.04.2024 - finał i ogłoszenie wyników

B.Leszczak, D.Wittbrodt

do eliminacji miedzyszkolnych zakwalifikowały się:

Pola Bernisz klasa 3a
Zuzanna Bonk klasa 3a
Wojciech Malec klasa 3b

Wojciech Malec
z kl. 3 B zdobył III miejsce w finale

Konkurs Powiatowy z Matematyki DLA KLAS CZWARTYCH organizowany przez Społeczną Szkołę Ekologiczną w Rumi

21.02.2024 - etap szkolny

20.04.2024 - etap powiatowy

I.Radtke

do etapu powiatowego zakwalifikował się:

MikołajTruszkowski, kl. 4b

XXV Międzyszkolny Konkurs Plastyczny z cyklu: Hej Kaszuby, jak Wy cudne... 29.02.2024  M.Prena, K.Schiffers Maksymilian Pelowski - wyróżnienie (kategoria klasy pierwsze)
Leon Sławianowski - 2 miejsce (kategoria klasy drugie)
Liliana Wojtasik - 3 miejsce (kategoria klasy trzecie)
Konkurs Powiatowy z J.Angielskiego SUPER BOWL dla kl. 6-8

22.02.2024 - etap szkolny

5.03.2024 - etap powiatowy

M.Hildebrandt, M.Maliszewska,K.Matysek

najlepsze wyniki w etapie szkolnym:

kl.6-Z.Berezowska, M.Stewa, B.Rutyna

kl.7 - D.Sychowski, H.Gaweł, A.Kotkowski

Wojewódzka Olimpiada z Języka Angielskiego Cambridge Challenge 2024 

4.03.2024 r.-etap szkolny

27.03.24  i 20.04.2024 - finały

K. Matysek, M.Hildebrandt

najlepszy wynik w szkole:

Tomasz Popławski 8a 20pkt, Malwina Małolepsza 7a 19pkt, Maria Szmytkiewicz 7a 14pkt

II Wojewódzki Konkurs Geograficzny

6.03.2024 - etap szkolny

15.03.2024 - etap powiatowy, etap wojewódzki

A. Kozłowska brak laureatów (z powodu choroby uczniów konkurs się nie odbył)
III Międzyszkolny Turniej Scrabble dla kl. 6-7 12.03.2024 - etap międzyszkolny S.Rychlicka

II m-ce A.Koc i F.Trzebiatowski, kl.6b

III m-ce M. i M. Małolepsza, kl.7a

V Memoriał Kazimierza Bielickiego w Piłce Nożnej- turniej piłki nożnej dla uczniów kl.1-3 16.03.2024 - zawody międzyszkolne K.Juszczyk, M.Cieślik, D. Zatorski, M. Paczkowski IV m-ce w składzie: G.Szreder, N.Gojtowski, S.Hetko, W.Nowicki, F.Ludwiczak, G.Wilczyński
 Liga Matematyczna 19.03.2024 - półfinał I.Radtke

19.03.2024 - półfinał w Słupsku.

O progu punktowym uczniów zakwalifikowanych do półfinału zdecyduje komisja (max pkt. do zdobycia: 45).Uczniowie, którzy oddali wszystkie konkursowe zadania domowe:
1. Bartłomiej Bonisławski 43 pkt.
2. Małgorzata Guz 33 pkt.
3. Amelia Purol 33 pkt.
4. Natan Kuszneruk 32 pkt.
5. Maria Korcz 28 pkt.
6. Kornel Ludwiczak 26 pkt.
7. Maksymilian Burzyński 25 pkt.
8. Hubert Brycz 23 pkt.
9. Wojciech Kocur 23 pkt.
10. Filip Trzebiatowski 15 pkt.

Międzyszkolny Turniej Wiedzy Pożarniczej  22.03.2024 I. Skrzoska-Dziewiałtowicz, D.Szreder

W kat. indywidualnej, do powiatu zakwalifikował się Wojciech Malec klasa 3b zajmując II m-ce

I m-ce w kat. dla uczniów szkół podstawowych (klasy I do IV) Karol Witkowski klasa 3a, Wojciech Malec klasa 3b

V m-ce w kat. dla uczniów szkół podstawowych (klasy V do VIII) Olga Lubocka, Marika Bonk  klasa 8a 

XVI Halowe Mistrzostwa Rumi Dzieci i Młodzieży w Drużynowej LA Dziewcząt i Chłopców 12.03.2024 J.Grabowska, M. Paczowski, D.Zatorski, K. Juszczyk

Julia Wiśniewska kl. 6b- srebro w pchnięciu piłką lekarską,

Paulina Jarosiewicz kl. 6b- srebro w skoku wzwyż,

Vitalii Petska kl. 6b- dwa srebra w pchnięciu piłką oraz rzucie piłką lekarską,

Nadia Dziadko kl. 7a- dwa srebra w rzucie piłką oraz biegu na 600m,

Lidka Zdrojewska kl. 7a - brąz w trzyskoku,

Patrycja Lubocka kl. 7b- brąz w pchnięciu piłką,

Tomek Sikorski 7b- brąz na 1000m

Natalia Kufel z kl. 6b - 4 m-ce w pchnięciu piłką lekarską

 Julka Gruca z kl. 6b za zajęcie 2 m. w finale B w biegu na 60m

Konkurs plastyczny pt. „20-lecie Polski w Unii Europejskiej” 25.03.2024 K.Goniszewska w trakcie, ogłoszenie wyniku konkursu nastąpi najpóźniej 5 kwietnia 2024 r
Ogólnopolski Konkurs Fizyczny „Lwiątko” 25.03.2024 K.Goniszewska w trakcie
Piłka Nożna Dziewcząt 11.04.2024 J.Grabowska, M. Paczowski, D.Zatorski, K. Juszczyk w trakcie

Międzyszkolny Konkurs Czytelniczo-Plastycznego dla uczniów klas I-III Teatr Obrazkowy Kamishibai

5.04.2024  M.Willma-Burzyńska, J. Eisner w trakcie
Mistrzostwa Rumi Młodzieży Szkolnej w Piłce Nożnej Chłopców 8.04.2024 K. Juszczyk

6 m

W zespole grali:
Bondaruk Mikołaj, Cetra Szymon, Wolski Tomasz, Sikorski Tomasz, Stein Dorian, Górzny Nikodem, Voss Karol, 
Sychowski Dawid.

Mistrzostwa Rumi Dzieci w dwóch ogniach usportowionych Dziewcząt 10.04.2024 J.Grabowska, M. Paczowski, D.Zatorski, K. Juszczyk w trakcie
Mistrzostwa Rumi Dzieci w dwóch ogniach usportowionych Chłopców 11.04.2024 J.Grabowska, M. Paczowski, D.Zatorski, K. Juszczyk w trakcie

Międzyszkolny Konkurs Ekologiczno - Techniczny dla uczniów klas I-III EKO GRA

16.04.2024 M.Willma Burzyńska, M.Zwatykanicz, K.Sławianowska w trakcie
Piłka Nożna Chłopców 19.04.2024 J.Grabowska, M. Paczowski, D.Zatorski, K. Juszczyk w trakcie
Przegląd Piosenki Dziecięcej "Na turystycznym szlaku" 19.04.2024 B.Chludzińska w trakcie
Zawody Pływackie w SP9 04.2024 J.Grabowska w trakcie
Turniej piłki nożnej o Puchar Tymbarka 2024

Etapy gminne i powiatowe: od 1 marca do 30 kwietnia 2024 r.

Finały wojewódzkie: od 1 do 31 maja 2024 r

Finał Ogólnopolski: zaplanowany na czerwiec 2024 r

 

K.Juszczyk, M.Cieślik, M.Paczkowski, D.Zatorski w trakcie
VI Wojewódzki Konkurs Polskiej Piosenki 24.05.2024 B.Chludzińska w trakcie
Konkurs "Miłość w Poezji i Muzyce Róznych Narodów" 28.05.2024 B.Chludzińska w trakcie
Sztafety Olimpijskie  06.2024 K.Juszczyk, J.Grabowska, M.Paczkowski, D.Zatorski w trakcie

 

{"register":{"columns":[]}}