Sukcesy uczniów w I półroczu roku szkolnego 2021/2022
od 1 do 3 miejsca na szczeblu gminnym i wyżej oraz wyróżnienia od powiatu i wyżej
l.p. |
Imię i nazwisko ucznia/uczennicy |
Nazwa konkursu/ turnieju/zawodów |
Zasięg |
Miejsce |
1
|
Wiktoria Wojnarowska |
Mistrzostwa Gminy Wieruszów i Powiatu Wieruszowskiego w Indywidualnych w kategorii Igrzyska Młodzieży Szkolnej |
powiat |
III |
2 |
Kamil Wyder Michał Wróbel Natalia Hadryś Milena Smorawska |
„Czwartki lekkoatletyczne” XXVIII wrzesień 2021 - w konkurencji bieg na 60m rocznik 2010 - w konkurencji bieg na 300m rocznik 2009 - w konkurencji bieg na 60m rocznik 2010 - w konkurencji rzut piłeczką palantową rocznik 2009 |
gmina |
I I II II |
3 |
Kamil Wyder Kamil Wyder
Michał Wróbel Milena Smorawska
Natalia Hadryś Magdalena Ferdynus
Michał Wróbel |
„Czwartki lekkoatletyczne” XXVIII wrzesień 2021 - w konkurencji bieg na 60m rocznik 2010 - w konkurencji rzutu piłeczką palantową rocznik 2010 - w konkurencji bieg na 300m rocznik 2009 - w konkurencji rzut piłeczką palantową rocznik 2009 - w konkurencji bieg na 60m rocznik 2010 - w konkurencji rzut piłeczką palantową rocznik 2011 w konkurencji skok w dal rocznik 2009 |
gmina |
I I
I I
II II
II |
4 |
Wiktoria Kałmuk Wiktoria Wojnarowska Kinga Stolarska |
Mistrzostwa Gminy Wieruszów w Drużynowym Tenisie Stołowym Dziewcząt w kategorii Igrzyska Młodzieży Szkolnej |
gmina |
III |
5 |
Marcel Murowany Wojciech Skupień |
Mistrzostwa Gminy Wieruszów i Powiatu Wieruszowskiego w Drużynowym Tenisie Stołowym Chłopców w kategorii Igrzyska Młodzieży Szkolnej |
powiat |
III |
6 |
Kamil Wyder Kamil Wyder
Michał Wróbel Michał Wróbel Milena Smorawska
Natalia Hadryś |
„Czwartki lekkoatletyczne” XXVIII październik 2021 - w konkurencji bieg na 60m rocznik 2010 - w konkurencji rzut piłeczką palantową rocznik 2010 - w konkurencji bieg na 300m rocznik 2009 - w konkurencji skok w dal rocznik 2009 - w konkurencji rzut piłeczką palantową rocznik 2009 - w konkurencji bieg na 60m rocznik 2010 |
gmina |
I III
II II II
II |
7
|
Zuzanna Skupień Milena Smorawska Hanna Znamirowska |
Mistrzostwa Gminy Wieruszów i Powiatu Wieruszowskiego w Drużynowym Tenisie Stołowym Dziewcząt w kategorii Igrzyska Dzieci |
powiat |
III |
8
|
Tymoteusz Baranowski Tomasz Znamirowski Danuta Binkowska Krystian Kałmuk |
Gminny Konkurs Ekologiczny „Zdrowy oddech”
- w kategorii klas I-III
- w kategorii klas IV-VIII |
gmina
|
I III II III |
9 |
Juliusz Wojnarowski |
Konkurs Bożonarodzeniowy „Anioł” - w kategorii klas V-VIII |
gmina |
I |
10
|
Alan Korpeta |
Konkurs „Najpiękniejsza bombka choinkowa” |
gmina |
I |
11
|
Tomasz Znamirowski Bartosz Semba Hanna Znamirowska Oliwier Semba |
„Krajobraz Powiatu Wieruszowskiego” - w kategorii klas I-III - w kategorii klas IV-VI - w kategorii klas VII-VIII
|
powiat |
I I I I |