W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Razem raźniej

na imprezie integracyjnej

,,Razem raźniej"- takim tytułem nazwano zadanie publiczne  Koła TPD przy Szkole Podstawowej w Pieczyskach  współfinansowane ze środków Gminy Wieruszów. W okresie 16.09- 15.12.2021 beneficjenci projektu będą uczestniczyć w zajęciach plastycznych, sportowych, języka angielskiego  a także wyjściach na seanse filmowe do kina ,,Słońce". Tytuł projektu zobowiązuje, czego dowodem był udział drużyny Koła TPD w Imprezie Integracyjnej ,,Spotkanie Przyjaciół". Julia, Hania, Natalia, Oliwia, Krzysztof, Michał i Tomasz zdobyli medale w biegu indywidualnym oraz nagrodę rzeczową za punkty zebrane w konkurencjach indywidualnych i zespołowych.                      
W ,,Spotkaniu Przyjaciół", co wspólnie stwierdzili nasi reprezentanci, nie najważniejsze są sukcesy, ale obecność, wspólna zabawa, radość, uśmiech, tolerancja i zrozumienie. I to będzie naszym przesłaniem na trzy miesiące zadań realizowanych w ramach projektu.

Zdjęcia (10)

{"register":{"columns":[]}}