W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Oddziały przedszkolne

W roku szkolnym 2022/2023 do oddziałów przedszkolnych przy Szkole Podstawowej im. Królowej Jadwigi w Pieczyskach uczęszcza 65 przedszkolaków. Przy szkole funkcjonują cztery oddziały 3-latki, 4-latki, 5-latki, 6-latki. Oddziały pracują w godzinach od 6.30-16.00

Podstawa programowa realizowana jest przez 5 godzin dziennie. Od 8.00-13.00, natomiast świetlica dla dzieci czynna jest w godzinach od 6.30-8.00 oraz od 13.00-16.00. Świetlica podzielona jest na dwie grupy dla dzieci z oddziału 3-latków, oraz dla dzieci z oddziałów 4-6latków. Wychowanie przedszkolne w czasie realizacji podstawy programowej jest bezpłatne, natomiast każda następna godzina jest odpłatna 1 zł.

Dzieci korzystają z ciepłej herbat oraz śniadań, jak również z obiadów dwudaniowych.

                W ofercie oddziały przedszkole oferują zajęcia specjalistyczne: logopedię, spotkania z pedagogiem szkolnym, pedagogiem specjalnym oraz psychologiem. Odbywają się zajęcia języka angielskiego, zajęcia taneczne, plastyczne, muzyczne.

Dzieci biorą udział we wszystkich wydarzeniach jakie mają miejsce na terenie szkoły, min: apele, imprezy szkolne, spotkania z ciekawymi ludźmi, wycieczkach bliższych i dalszych, konkursy, projekty, programy i wiele innych.

Dzieci przebywają w nowych wyremontowanych, jasnych, bogato wyposażonych salach przedszkolnych. Do dyspozycji mają indywidualne szafki, półki, pomoce dydaktyczne, przybory, zabawki. W salach znajdują się ciekawe, aktualne gazetki, które dzieci same przygotowują oraz wystawy prac dzieci.

{"register":{"columns":[]}}