W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Dzień Babci i Dziadka

zdjęcie zbiorowe Tygryski i Żabki

Babcia i Dziadek to słowa, które dziecko kojarzą się z ciepłem, miłość i wszystko co dobre. Dlatego dzieci z Oddziałów Przedszkolnych przy Szkole Podstawowej im. Królowej Jadwigi w Pieczyskach 13 stycznia 2023 r. w popołudniowych Godzinach gościły swoje Babcie oraz Dziadków na święto z okazji ich świąt. Członkostwo na wstępie Pani dyrektor Małgorzata Gonera powitała wszystkich tak licznych zgromadzonych gości oraz przekazała życzenia wszystkim babciom i dziadkom w domach oraz wszystkim pracownikom szkoły. Ze względu na wyjazd z przedszkola przeprowadzono procedurę w dwóch przypadkach. Następnie dziadków zaproś dzieci z grupy 3-laków „Żabki” oraz 5-latków „Tygryski”, a następnie dzieci z grupy 4-latków „Misie” i 6-latków „Pszczółki”. Goszczący Dziadkowie przedstawili swoją wnuczęta mieli w specjalnie dla nich przygotowanym programem artystycznym. W przepięknej scenografii oraz wyjątkowej atmosferze dzieci śpiewały, tańczyły i recytowały dla swoich Dziadków. Następnie wszystkie kochane Babcie i Dziadkowie zostali zaproszeni do zdjęć ze swoimi wnuczkami i wnuczętami oraz na słodki poczęstunek, dla rodziców, aby w szczególny sposób zachowywać się im, a także podziękować za miłość, aby zrozumieć.

To była naprawdę prawdziwa, pełna uśmiechów, radość i dumy. Szczęśliwe i rozpromienione twarze Babć i Dziadków dały wyraz tego, jak ważne są takie spotkania i chwile spędzone z wnukami.

Wideo

Zdjęcia (13)

{"register":{"columns":[]}}