W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Bezpieczny powrót do szkoły

spotkanie uczniów z dzielnicową Agnieszką Wronką

28 września, w ramach akcji „Bezpieczna droga do szkoły”, odbyło się spotkanie z dzielnicową aspirant Agnieszką Wronką z Komendy Powiatowej Policji w Wieruszowie.

Policjantka przypomniała uczniom podstawowe zasady bezpieczeństwa w domu, szkole, na drodze oraz w Internecie. Rozmawiała z dziećmi o podstawowych zasadach bezpieczeństwa w ruchu drogowym, podkreśliła ważną rolę elementów odblaskowych, które każdy uczeń powinien posiadać. Przypomniała zasady jakie należy stosować w kontaktach z obcymi. Poruszyła również temat niewłaściwego korzystania z Internetu. Na zakończenie uczniowie zadawali pytania dotyczące bezpieczeństwa.

 

Zdjęcia (1)

{"register":{"columns":[]}}