W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Czwartki lekkoatletyczne

pamiątkowe_zdjęcie_naszej_drużyny

12 października, na Stadionie Gminnego Ośrodka Sportu i Turystyki w Wieruszowie, odbyły się kolejne zawody z cyklu „Czwartki Lekkoatletyczne”.

Naszą szkołę reprezentowali: rocznik 2011- Ferdynus Magdalena w rzucie piłeczką palantową; rocznik 2010 - Wyder Kamil w biegu na 60m i rzucie piłeczką palantową oraz Hadryś Natalia w biegu na 60m; rocznik 2009 - Smorawska Milena w rzucie piłeczką palantową oraz Wróbel Michał w biegu na 300m i skoku w dal.

Po zakończonej rywalizacji odbyła się dekoracja zwycięzców. Wśród naszych zawodników I miejsca i złote medale zdobyli: Kamil Wyder w biegu na 60m i rzucie piłeczką palantową, Michał Wróbel w biegu na 300m oraz Milena Smorawska w rzucie piłeczką palantową. II miejsca i srebrne medale otrzymali Magdalena Ferdynus w rzucie piłeczką palantową, Michał Wróbel w skoku w dal i Natalia Hadryś w biegu na 60m.

                                                              Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów

Zdjęcia (8)