W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Termomodernizacja

30.12.2023

Ściana piętrowego budynku, na której znajdują się 2 rzędy okien. W lewym dolnym rogu znajdują się czarnego koloru drzwi do szkoły. Nad drzwiami znajduje się herb gminy - na czerwonym tle białego koloru kształt skóry z niedźwiedzia. W górnym lewym rogu widnieje nazwa szkoły i adres. Cała ściana jest dwukolorowa. Od strony lewej jest pasek w kształcie litery L imitujący drewno. Od górnego prawego rogu jest prostokąt w kolorze białym.

Przez cały rok 2023 w naszej szkole miała miejsce termomodernizacja.  Wymieniono okna, drzwi, oświetlenie, dach na najstarszym budynku naszej szkoły, piece w kotłowni. Założono panele fotowoltaiczne. W szkole jest ciepło i przytulnie.

Zdjęcia (2)

{"register":{"columns":[]}}