W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Spotkanie z podróżnikiem

02.02.2024

Na czarnym tle wyświetlone zdjęcie gdzie po lewej stronie jest popiersie Faraona a pozostałą część zdjęcia zajmują hieroglify egipskie.

Uczniowie i nauczyciele naszej szkoły mieli okazję kolejny już raz uczestniczyć w spotkaniu z podróżnikiem. Tym razem gościł u nas pan Krystian Pyrzak - podróżnik firmy "TRZASK" z Gorlic, który przy pomocy ciekawej relacji z podróży oraz barwnej prezentacji przybliżył nam Egipt. Spotkanie miało na celu uzupełnienie programu nauczania z przedmiotów geografia i historia oraz rozbudzenie zainteresowania u uczniów odległymi zakątkami świata - ich historią, kulturą, warunkami życia czy środowiskiem geograficznym.  W spotkaniu wzięli udział uczniowie z klas I - VIII. Koordynatorem spotkania była p. Danuta Binko - nauczyciel geografi i opiekun SKKT w Łabowej.

Zdjęcia (3)

{"register":{"columns":[]}}