Ślubowanie klas pierwszych
06.11.2024
Od lat Ślubowanie klas pierwszych to niezwykłe wydarzenie w życiu szkoły. W tym roku miało ono miejsce 6 listopada. Tego dnia, w obecności zebranych gości- dyrekcji, nauczycieli, rodziców i przedstawicieli społeczności uczniowskiej, 38 uczniów klas pierwszych śpiewająco zaprezentowało swoje niemałe już umiejętności. Po wspaniałym występie pierwszoklasiści złożyli ślubowanie na sztandar naszej szkoły. Następnie p. Dyrektor Joanna Złocka dokonała aktu pasowania na ucznia, a p. Elżbieta Sarota pasowała każdego z nich na czytelnika. Oficjalnie przyjęte w poczet uczniów naszej szkoły pierwszaki otrzymały piękne dyplomy i upominki od dyrekcji szkoły, rodziców, pani bibliotekarki i kolegów z klasy drugiej. Na zakończenie wykonano pamiątkowe zdjęcia i zaproszono przybyłych gości na wspaniały poczęstunek, przygotowany przez rodziców uczniów klas pierwszych.
Wszystkim PIERWSZAKOM życzymy z samych sukcesów i radości z odkrywania tajemnic nauki!