W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Rewia na lodzie pt. "Niezwykłe przygody Sindbada Żeglarza"

16.04.2024

Hala lodowa w Krynicy - Zdroju. Dzieci siedzą na widowni i oglądają widowisko teatralne, na lodowisku jest statek z aktorami.

Dnia 16 kwietnia uczniowie naszej szkoły brali udział w wycieczce do Krynicy-Zdroju, gdzie oglądali spektakl teatralny na lodzie pt.: „Niezwykłe przygody Sindbada Żeglarza”. Dzieci były pod ogromnym wrażeniem fantastycznej, ruchomej scenografii i bogatej dekoracji. Łyżwiarze w pięknych kostiumach wspaniale prezentowali się na lodzie, a dodatkowym atutem przedstawienia były efekty świetlne i pirotechniczne. Występom towarzyszyła doskonała oprawa muzyczna. Było to niesamowite widowisko, które dostarczyło uczniom wielu niezapomnianych przeżyć

Zdjęcia (2)

{"register":{"columns":[]}}