W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Pasowanie na ucznia

20.10.2023

Rozwieszona na granatowym materiale dekoracja związana z barwami biel i czerwień. Na środku widnieje napis ŚLUBUJEMY. Po prawej stronie stoją uczniowie ze sztandarem szkoły. Na środku stoją równo ułożeni uczniowie. Każdy ma wyciągniętą do przodu prawą rękę w geście ślubowania.

W piątek 27 października, osiemnastu uczniów klasy pierwszej złożyło ślubowanie na sztandar szkoły. W obecności rodziców, dyrekcji, wychowawczyni i przedstawicieli społeczności uczniowskiej zdali trudny egzamin ze zdobytych umiejętności. Następnie Pani dyrektor Joanna Złocka symbolicznym ołówkiem dokonała aktu pasowania na ucznia, a pani Katarzyna Siwicka pasowania na czytelnika szkolnej biblioteki. Po pasowaniu dzieci oficjalnie zostały przyjęte w poczet uczniów naszej szkoły i stały się pełnoprawnymi członkami społeczności szkolnej. Otrzymały dyplomy, a także wiele prezentów od dyrekcji szkoły, rodziców i kolegów z klas drugich. Na zakończenie wykonano pamiątkową fotografię. Wszystkim pierwszakom życzymy powodzenia podczas codziennej podróży w cudowny świat nauki.

Zdjęcia (3)

{"register":{"columns":[]}}