Dzień Życzliwości 2024
20.11.2024
Co roku w listopadzie są takie dni, kiedy na szkolnym korytarzu króluje żółty kolor. Tak uczniowie klas I–III celebrują Dzień Życzliwości. Jest to wyjątkowa okazja, by rozmawiać o empatii, pomocy i szacunku dla drugiego człowieka, oraz budować pozytywne relacje między sobą. W tym roku towarzyszyła nam piosenka pt. „Bycie dobrym to moja supermoc”. Odbyły się profilaktyczne warsztaty klasowe, działała poczta życzliwości i pozdrowień. Każda klasa przygotowała dla innej niespodziankę. Był to czas, który obfitował w drobne, bezinteresowne gesty dobroci i serdeczności i mamy nadzieję, że zintegrował naszą szkolną społeczność.