W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Dzień Życzliwości

20.11.2023

Na szkolnym korytarzu stoją uczniowie ubrani na żółto, trzymają się za ręce i tworzą krąg. U góry rozwieszone napisy: życzliwość, tolerancja. Z prawej strony na gazetce są żółte słoneczniki.

Dzień Życzliwości i Dzień Tolerancji są już na stałe wpisane w kalendarz imprez łabowskiej szkoły. Każdego roku obfitują w nowe, kreatywne pomysły ale przesłanie mają jedno być życzliwym i tolerancyjnym to być uważnym, wrażliwym i otwartym na drugiego człowieka. Kiedy celebrujemy takie dni to dajemy możliwość zatrzymania się na chwilę, rozejrzenia dookoła i uwierzenia w niezliczone pokłady dobra, które w nas drzemią. Uczniowie klas I – III wykonali herby klasowe odzwierciedlające ich wartości życiowe. Przesłali sobie pozdrowienia i ciepłe słowa poprzez Pocztę Życzliwości. W szary, listopadowy dzień rozpromienili korytarze żółtym kolorem. Wspólnie odśpiewali piosenkę pt. "Tolerancja" łącząc się w 80 osobowy łańcuch życzliwości. Przygotowali scenkę teatralną na podstawie wiersza Jana Brzechwy „Kwoka” oraz wspólnie obejrzeli przedstawienie teatralne „Odważny pastuszek”. Mamy nadzieję, że pozytywna energia, którą wypuściliśmy w świat powróci ze zdwojoną sił. 

Zdjęcia (4)

{"register":{"columns":[]}}