W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Życzenia z okazji Dnia Samorządu Terytorialnego

Okazjonalna grafika z napisem Dzień Samorządu Terytorialnego, Siedzibą urzędu w tle oraz z polską flagą.

Z okazji Dnia Samorządu Terytorialnego składamy serdeczne życzenia wszystkim koleżankom i kolegom Samorządowcom, Pracownikom Samorządowym, Kierownikom i Pracownikom jednostek podległych, Burmistrzom,  Wójtom, Radnym, Sołtysom i wszystkim osobom, których codzienna praca związana jest z samorządami.

Dziękujemy za Państwa codzienną pracę, odpowiedzialność i zaangażowanie w sprawy naszych małych ojczyzn. Samorząd to przede wszystkim ludzie, którzy znają lokalne potrzeby, potrafią słuchać mieszkańców i każdego dnia podejmują wysiłek, aby powiaty, miasta i gminy rozwijały się jak najlepiej.

Życzymy Państwu satysfakcji z pełnionej służby, wytrwałości w realizacji planów, dobrych decyzji, życzliwości mieszkańców oraz nieustającej wiary
w sens pracy na rzecz wspólnoty.

Niech każdy dzień przynosi poczucie, że to co robicie ma realne znaczenie i pozostawia trwały ślad w życiu społeczności.
 

{"register":{"columns":[]}}