Życzenia z okazji Dnia Samorządu Terytorialnego
Z okazji Dnia Samorządu Terytorialnego składamy serdeczne życzenia wszystkim koleżankom i kolegom Samorządowcom, Pracownikom Samorządowym, Kierownikom i Pracownikom jednostek podległych, Burmistrzom, Wójtom, Radnym, Sołtysom i wszystkim osobom, których codzienna praca związana jest z samorządami.
Dziękujemy za Państwa codzienną pracę, odpowiedzialność i zaangażowanie w sprawy naszych małych ojczyzn. Samorząd to przede wszystkim ludzie, którzy znają lokalne potrzeby, potrafią słuchać mieszkańców i każdego dnia podejmują wysiłek, aby powiaty, miasta i gminy rozwijały się jak najlepiej.
Życzymy Państwu satysfakcji z pełnionej służby, wytrwałości w realizacji planów, dobrych decyzji, życzliwości mieszkańców oraz nieustającej wiary
w sens pracy na rzecz wspólnoty.
Niech każdy dzień przynosi poczucie, że to co robicie ma realne znaczenie i pozostawia trwały ślad w życiu społeczności.