W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Zwycięstwo uczniów ZS Nr 1 im. K. K. Baczyńskiego w Sokołowie Podlaskim w Wojewódzkich LXI Zawodach Strzeleckich ,,O Srebrne Muszkiety-2022".

25.04.2022

W dniu 21 kwietnia 2022 r. w Warszawie na obiektach strzelnicy ZKS Warszawa odbył się LXI wojewódzki finał zawodów strzeleckich ,,O Srebrne Muszkiety – 2022".

Na zdjęciu medale i puchary dla zwycięzców zawodów.

Do zawodów zakwalifikowali się zwycięscy przeprowadzonych wcześniej eliminacji rejonowych, które wygrali zawodnicy ZS NR 1. Na zawodach wojewódzkich w każdej drużynie strzelało w postawie leżącej, z karabinka sportowego kaliber 5,6 mm na odległość 50 m, 3 zawodników. Na początku  oddano 5 strzałów próbnych, a następnie 20 ocenianych. W zawodach łącznie wzięło udział po 14 drużyn w kategorii dziewcząt, jak i chłopców. Uczniowie ZS nr 1 w składzie: Michał Poniatowski, Łukasz Dawidowski, Adam Kamiński (Piotr Krasnodębski – rezerwa) wygrali zawody drużynowo i po raz czwarty z rzędu będą reprezentować Mazowsze w zawodach o mistrzostwo kraju. Indywidualnie trzej zawodnicy z terenu powiatu sokołowskiego spośród 42 strzelających zajęli miejsca w pierwszej czwórce. Wszyscy uczniowie - uczestnicy zawodów są członkami klubu KSS Sokół. Trenerem i opiekunem zawodników jest Mieczysław Bogaj i Piotr Adamczuk (prezes KSS Sokół).

Wyniki Drużynowe:
1.Zespół Szkół Nr1 Sokołów Podlaski – 523 pkt. 
2.Zespół Szkół Powiatowych w Kadzidle – 479 pkt.
3.Liceum Ogólnokształcące w Błoniu – 377 pkt.

Wyniki indywidualne chłopców 
1.Dawidowski Łukasz - ZS Nr1 Sokołów Podlaski – 176 pkt.
2.Poniatowski Michał - ZS Nr1 Sokołów Podlaski – 175 pkt.
3.Golan Grzegorz - ZSP w Kadzidle – 174 pkt.
4.Kamiński Adam - ZS Nr1 Sokołów Podlaski – 172 pkt.

Finał ogólnopolskich LXI Zawodów Strzeleckich ,,O Srebrne Muszkiety-2022" odbędzie się w Tarnowie. Wszystkim zawodnikom składamy podziękowania za dotychczasowe osiągnięcia i godne reprezentowanie Powiatu Sokołowskiego na arenie wojewódzkiej oraz życzymy kolejnych spektakularnych sukcesów.

informacja oraz fot. Zespół Szkół Nr 1 im. K. K. Baczyńskiego w Sokołowie Podlaskim
 

Zdjęcia (1)

{"register":{"columns":[]}}