W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Zarządzenie Starosty Sokołowskiego w sprawie zmiany sposobu obsługi interesantów w Wydziale Infrastruktury Środowiska i Budownictwa Starostwa Powiatowego w Sokołowie Podlaskim

Logotyp Powiatu Sokołowskiego złożony w krzywych w kolorze zielonym. Logo składa się z dwóch elips w środku elips na górze w łuku napis Powiat, na dole w kształcie łuku napis Sokołowski. Po środku logotypu wizerunek sokoła narysowanego zieloną krzywą. po jego lewej stronie kłos zboża składający się z dziewięciu ziaren symbolizujących miasta i giny z tereny powiatu sokołowskiego.

ZARZĄDZENIE Nr 25/2024 STAROSTY SOKOŁOWSKIEGO z dnia 5 czerwca 2024r.
w sprawie zmiany sposobu obsługi interesantów w Wydziale Infrastruktury Środowiska i Budownictwa Starostwa Powiatowego w Sokołowie Podlaskim.

Aby zapoznać się z pełną treścią Zarządzenia prosimy o kliknięcie w załącznik w sekcji materiały poniżej.

 

Materiały

Zarządzenie Nr 25/2025 Starosty Sokołowskiego z dnia 5 czerwca 2024 r.
ZARZĄDZENIE​_Nr​_252024.pdf 0.12MB
{"register":{"columns":[]}}