W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Zarząd Powiatu spotkał się z wiceministrem zdrowia, senatorem RP Waldemarem Kraską

14.02.2022

W dniu 14 lutego w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Sokołowie Podlaskim odbyło się spotkanie Zarządu Powiatu Sokołowskiego oraz przewodniczącego Rady Powiatu Sokołowskiego z wiceministrem zdrowia, senatorem RP Waldemarem Kraską.

Przy stole w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Sokołowie Podlaskim odbywa się spotkanie z udziałem zarządu Powiatu Sokołowskiego oraz wiceministra zdrowia, senatora RP Waldemara Kraski. Na sali obecny jest również przewodniczący Rady Powiatu Sokołowskiego.

Wizyta stanowiła okazję do omówienia planów i perspektyw rozwojowych dla Powiatu Sokołowskiego, inwestycji związanych z funkcjonowaniem Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Sokołowie Podlaskim, oraz pozostałych zadań inwestycyjnych obecnie prowadzonych, jak również planowanych do realizacji przez Zarząd na terenie powiatu sokołowskiego.

Zdjęcia (1)

{"register":{"columns":[]}}