W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Zaproszenie na szkolenie dla grup zawodowych zajmujących się przeciwdziałaniem przemocy w rodzinie

Powiat Sokołowski, Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Sokołowie Podlaskim zapraszają do udziału w szkoleniu o tematyce: „Zmiana Ustawy o przeciwdziałaniu przemocy w rodzinie oraz niektórych innych Ustaw - praktyczna realizacja nowych obowiązków przez instytucje i służby”

Logotyp Powiatu Sokołowskiego złożony w krzywych w kolorze zielonym. Logo składa się z dwóch elips w środku elips na górze w łuku napis Powiat, na dole w kształcie łuku napis Sokołowski. Po środku logotypu wizerunek sokoła narysowanego zieloną krzywą. po jego lewej stronie kłos zboża składający się z dziewięciu ziaren symbolizujących miasta i giny z tereny powiatu sokołowskiego.

Termin: 12 kwietnia 2023r. w godzinach 9:00 – 12:00

Miejsce: Sala konferencyjna Starostwa Powiatowego w Sokołowie Podlaskim, ul. Wolności 23

Prowadzący: dr Marek Mudant – specjalista z zakresu przeciwdziałania przemocy w rodzinie w Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Sokołowie Podlaskim (Certyfikat PARPA)

Ideą szkolenia jest zaprezentowanie najnowszych zmian które wprowadza nowelizacja ustawy o przeciwdziałaniu przemocy w rodzinie, min. w zakresie obowiązków i uprawnień instytucji
i służb, w celu wzmocnienia kompetencji osób pracujących bezpośrednio w obszarze przeciwdziałania przemocy w rodzinie na terenie powiatu sokołowskiego.

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa przedstawicieli ośrodków pomocy społecznej, zespołów interdyscyplinarnych, placówek oświatowych, służby zdrowia, policji, sądu,
prokuratury, Komisji Rozwiazywania Problemów Alkoholowych oraz innych podmiotów działających w obszarze przeciwdziałania przemocy.

Każdy uczestnik otrzyma zaświadczenie poświadczające uczestnictwo w szkoleniu.

Zgłoszenia na szkolenie należy dokonać drogą mailową na adres: sekretariat@pcprsokolow.pl
lub telefonicznie pod numerem 25 787 22 02 do dnia 7 kwietnia 2023 r.

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc prosimy o zgłaszanie maksymalnie 2 osób z każdej instytucji.

{"register":{"columns":[]}}