W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Zaproszenie dla szkół do udziału w kampanii z zakresu edukacji finansowej Global Money Week 2023 - Światowy Tydzień Pieniądza

Urząd Komisji Nadzoru Finansowego (UKNF) ma przyjemność zaprosić szkoły na wszystkich etapach edukacyjnych, inne placówki oświatowo-wychowawcze, a także biblioteki publiczne do udziału w międzynarodowej kampanii z zakresu edukacji finansowej Global Money Week (GMW) – Światowy Tydzień Pieniądza, której organizatorem jest Organizacja Współpracy Gospodarczej i Rozwoju – OECD.

Na banerze po lewej stronie ukazane jest logo projektu w formie kwadratu z napisem Global Money Week 2023. Poniżej data wydarzenia oraz cykl webinarów GMW dla uczniów i nauczycieli. Po prawej stronie fotografia na której widzimy młodzież w wieku szkolnym (dwie dziewczyny oraz dwóch chłopców) w słuchawkach na uszach. Jeden z chłopców ma przewieszony przez ramię plecak. Jedna z dziewczynek trzyma w dłoniach książki, a druga notbooka). W prawym górnym rogu na jasnym tle ciemny napis KNF Centrum Edukacji dla Uczestników Rynku.

Najbliższa, 11 edycja Kampanii odbędzie się pomiędzy 20 a 26 marca 2023 r. pod hasłem: Plan your money, Plant your future (Zaplanuj swoje finanse i swoją przyszłość). Hasło ma zachęcić młodzież do patrzenia w przyszłość i poszerzenia swojej perspektywy w kwestiach społeczno-środowiskowych przy podejmowaniu decyzji finansowych.
Warunkiem uczestnictwa w Kampanii jest zaplanowanie i realizacja podczas GMW minimum jednego działania z zakresu edukacji finansowej w dowolnej formie dostosowanej do grupy wiekowej odbiorców. Szczegółowe informacje oraz zasady uczestnictwa w GMW dla szkół i placówek oświatowych wraz z elektronicznym formularzem zgłoszeniowym dostępne są na stronie internetowej Komisji Nadzoru Finansowego.

W ramach propozycji programowej GMW 2023 UKNF przygotował 13 webinariów GMW dla uczniów i nauczycieli. 

Szczegółowe informacje dotyczące webinariów w materiałach poniżej.

Rejestracja na webinaria organizowane przez UKNF w ramach projektu edukacyjnego Centrum dla Uczestników Rynku – CEDUR podczas GMW odbywa się wyłącznie poprzez elektroniczne formularze zgłoszeniowe dostępne przy informacjach szczegółowych nt. poszczególnych wydarzeń. Rejestracja na webinaria nie jest równoznaczna z dokonaniem zgłoszenia udziału w kampanii GMW.

Materiały

Zaproszenie do udziału w kampanii Global Money Week
Zaproszenie​_do​_udziału​_w​_kampanii​_Global​_Money​_Week.pdf 0.91MB
{"register":{"columns":[]}}