W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

XXXIV Nadzwyczajna Sesja Rady Powiatu Sokołowskiego

23.02.2022

W dniu 23 lutego br. odbyła się nadzwyczajna sesja Rady Powiatu Sokołowskiego, która została przeprowadzona w hybrydowym trybie obradowania.

Obrady 34 sesji Rady Powiatu Sokołowskiego przeprowadzonej w hybrydowym trybie obradowania ze względu na epidemię COVID - 19. Członkowie Zarządu oraz Radni Rady Powiatu Sokołowskiego obradują przy stole obrad. W tle na ścianie złoty napis Powiat Sokołowski, krzyż katolicki oraz orzeł z godła Polski w kolorze złotym. Z boku stołu ustawione flagi Polski oraz UE

Podczas sesji radni podjęli następujące uchwały:

  1. Uchwałę w sprawie powierzenia Gminie Bielany zadania z zakresu inwestycji na drogach kategorii powiatowej pn. „Przebudowa drogi powiatowej nr 3939W w miejscowości Wyszomierz od km 3+115 do km 3+325 oraz od km 3+805 do km 3+895 o łącznej długości 0,300 km”.
  2. Uchwałę w sprawie powierzenia Gminie Sabnie zadania z zakresu inwestycji na drogach kategorii powiatowej pn. „Przebudowa drogi powiatowej nr 3919W Kurowice – Stasin na odcinku od granicy Sołectw Kurowice i Stasin do skrzyżowania w miejscowości Stasin na odcinku ok. 0,545 km”.
  3. Uchwałę w sprawie powierzenia Gminie Sabnie zadania z zakresu inwestycji na drogach kategorii powiatowej pn. „Przebudowa drogi powiatowej nr 3917W Sabnie – Suchodół Szlachecki na odcinku od skrzyżowania z ul. Słoneczną w Sabniach do skrzyżowania z drogą krajową nr 63 w miejscowości Suchodół Szlachecki, o długości ok. 1,430 km”.

 

We wszystkich przypadkach wójtowie gmin: Bielany, Sabnie wyrazili wolę przejęcia funkcji inwestorów dla powyższych zadań i zadeklarowali sfinansowanie inwestycji drogowych w całości. Realizacja zadań stanie się możliwa po zawarciu stosownych porozumień z Powiatem Sokołowskim.

{"register":{"columns":[]}}