W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Wsparcie ZUS dla przedsiębiorców - Polski Ład

20.01.2022

Od 1 stycznia 2022 roku zaczęły obowiązywać nowe przepisy w ramach pakietu zmian do wielu ustaw, związanych z wprowadzeniem Polskiego Ładu.

Logotyp w kolorze zielonym, po lewej stronie duży skrót ZUS pionowa zielona kreska i po prawej napis w trzech wierszach Zakład Ubezpieczeń Społecznych

Zakład Ubezpieczeń Społecznych wspólnie z Krajową Administracją Skarbową włączył się w szeroko zakrojoną akcję informacyjną, która koncentruje się na udzielaniu informacji przedsiębiorcom. Płatnicy składek mogą skorzystać z pakietu wsparcia, który zawiera m.in.:
szkolenia online (webinaria),

  • indywidualną opiekę w placówkach ZUS i KAS,
  • dyżury ekspertów w mediach, w placówkach ZUS i Urzędów Skarbowych. 

Informacje o planowanych inicjatywach dla przedsiębiorców w Oddziale ZUS w Siedlcach i podległych terenowych jednostkach organizacyjnych w Garwolinie, Mińsku Mazowieckim, Sokołowie Podlaskim, Łosicach i Węgrowie są na bieżąco umieszczane na stronie www.zus.pl w zakładce „Szkolenia i wydarzenia”.  
Serdecznie zapraszamy do udziału w webinariach i dyżurach ekspertów.

Przydatne linki:

{"register":{"columns":[]}}