W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Zaproszenie na wojskową grę terenową z okazji Narodowego Święta Niepodległości w Nowym Mieście nad Pilicą.

08.11.2022

W związku z obchodami Narodowego Święta Niepodległości w dniu 11 listopada br. Ministerstwo Obrony Narodowej zaprasza do udziału w wojskowych grach terenowych w 16 lokalizacjach na terenie całego kraju. W województwie mazowieckim gra odbędzie się w Nowym Mieście nad Pilicą. Celem przedsięwzięcia jest przeżycie Narodowego Święta Niepodległości poprzez promowanie postaw patriotycznych i obronnych, w połączeniu z dbałością o zdrowie oraz promocją służby wojskowej.

Na zdjęciu centralnie umieszczone logo Ministerstwa Obrony Narodowej (Orzeł biały w koronie położony na okręgu w który wpisany jest napis Ministerstwo Obrony Narodowej. Po lewej stronie archiwalne dawne zdjęcie grupowe żołnierzy polskich w umundurowaniu, a po prawej stronie współczesne zdjęcie żołnierzy w umundurowaniu bojowym, trzymających polską flagę. W tle nowoczesny czołg.

Wśród konkurencji zaplanowano m.in. naukę maskowania, składania i rozkładania broni, rzut granatem oraz budowę schronienia. Dla uczestników przewidziano również poczęstunek wojskową grochówką.

Szczegółowe informacje i pozostałe lokalizacje na stronie internetowej ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W WOJSKOWYCH GRACH TERENOWYCH - CWCR (wojsko-polskie.pl) oraz na www.mon.gov.pl

Poniżej plakat promujący wydarzenie.

Materiały

Zaproszenie na wojskową grę terenową z okazji Narodowego Święta Niepodległości.
Plakat.pdf 0.46MB
{"register":{"columns":[]}}