W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Uchwały Nr XLI/254/2022 Rady Powiatu Sokołowskiego z dn. 4 listopada 2022r o zmianie uchwały w sprawie powierzenia Gminie Sokołów Podlaski wykonania zadania z zakresu inwestycji na drogach kategorii powiatowej pn.: „Rozbudowa drogi powiatowej nr 4228W na odcinku od skrzyżowania w m. Paczuski Duże do skrzyżowania z ulicą Węgrowską w m. Sokołów Podlaski (odcinek w granicach administracyjnych Gminy Sokołów Podlaski)”.

Materiały

Uchwała Nr XLI/254/2022 Rady Powiatu Sokołowskiego z dn. 4 listopada 2022r. o zmianie uchwały w sprawie powierzenia Gminie Sokołów Podlaski wykonania zadania z zakresu inwestycji na drogach kategorii powiatowej pn.: „Rozbudowa drogi powiatowej nr 4228W na odcinku od skrzyżowania w m. Paczuski Duże do skrzyżowania z ulicą Węgrowską w m. Sokołów Podlaski (odcinek w granicach administracyjnych Gminy Sokołów Podlaski)”.
uchwała​_zmieniająca​_Sokołów​_Podlaski.pdf 0.19MB
Logo Biuletynu Informacji Publicznej
Informacje o publikacji dokumentu
Pierwsza publikacja:
13.12.2022 15:33 Sebastian Fechner
Wytwarzający/ Odpowiadający:
Alicja Chormańska
Tytuł Wersja Dane zmiany / publikacji
Uchwały Nr XLI/254/2022 Rady Powiatu Sokołowskiego z dn. 4 listopada 2022r o zmianie uchwały w sprawie powierzenia Gminie Sokołów Podlaski wykonania zadania z zakresu inwestycji na drogach kategorii powiatowej pn.: „Rozbudowa drogi powiatowej nr 4228W na odcinku od skrzyżowania w m. Paczuski Duże do skrzyżowania z ulicą Węgrowską w m. Sokołów Podlaski (odcinek w granicach administracyjnych Gminy Sokołów Podlaski)”. 1.0 13.12.2022 15:33 Sebastian Fechner

Aby uzyskać archiwalną wersję należy skontaktować się z Redakcją BIP

{"register":{"columns":[]}}