W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Trzeci transport darów na Ukrainę

Już po raz kolejny, tym razem dzięki wsparciu Caritas Diecezji Drohiczyńskiej, Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego oraz Zespołu Szkół w Sterdyni, Powiat Sokołowski przekazał na ręce przedstawicieli Centrum Wolontariatu „Twórz Dobro”, działającego przy Kolegium Lwowskim Narodowego Uniwersytetu Rolniczego w Horochowie w Ukrainie, transport z pomocą humanitarną dla naszych wschodnich sąsiadów.

Na zdjęciu jeden z bagażników autobusu Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Sokołowie Podlaskim, do którego zapakowano wodę oraz żółto - niebieskie kartony z darami z logo Caritas przeznaczonymi dla ludności w Ukrainie

W dniu 5 maja br. z Sokołowa Podlaskiego wyruszył autobus z ładunkiem, w którym znalazły się między innymi: woda, art. spożywcze, chemiczne, środki ochrony osobistej, karimaty, namioty, kołdry i koce oraz ubrania i buty dziecięce. Pomoc za pośrednictwem Centrum Wolontariatu skierowana została do sierocińców, szpitali oraz ludności cywilnej zniszczonych miast i wsi, jak również do ukraińskich sił wojskowych toczących walkę z rosyjskim agresorem.

Z całego serca dziękujemy wszystkim, którzy włączają się w zbiórkę prowadzoną przez Powiat Sokołowski i zachęcamy bardzo serdecznie do dalszego jej wspierania. Razem możemy więcej.

zdjęcia  Centrum Wolontariatu „Twórz Dobro”

Zdjęcia (2)

{"register":{"columns":[]}}