W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

"Trenuj z wojskiem - sam i w grupie" - zaproszenie

Szanowni Państwo, projekt bezpłatnych szkoleń wojskowych w całej Polsce wraca z pełną mocą. Przez cały wrzesień i niemal cały październik bramy jednostek wojskowych będą otwarte na Wszystkich, którzy wyrażą chęć podjęcia wyzwania, jakim jest przeżycie z żołnierzami wspólnego dnia szkolenia.

Na fotografii widzimy kobietę żołnierza w pełnym umundurowaniu trzymającą karabinek, patrzącą przed siebie. W tle żołnierze wojska polskiego. Po prawej stronie na jasnym polu tekstowym napis tytułowy "Trenuj z wojskiem".

W imieniu organizatorów zapraszamy do wzięcia udziału w niezapomnianej przygodzie, której tegorocznym hasłem przewodnim będzie „Trenuj z wojskiem – sam i w grupie”
W każdą sobotę od 09.09.2023 do 28.10.2023

„Trenuj z wojskiem” to przede wszystkim podstawowe, krótkie (8-godzinne), profesjonalne przeszkolenie wojskowe. Prowadzone w jednostkach wojskowych przez wykwalifikowany personel wojskowy. To inicjatywa prospołeczna i proobronna, skierowana do ochotników indywidualnych, jak i znacznie większych grup.

Przez 8 tygodni, co sobota, instruktorzy z jednostek wojskowych będą zapoznawać chętnych z podstawami obsługi broni, zasad przetrwania, walki w bliskim kontakcie, pomocy medycznej, zachowania podczas alarmu i wielu innych. Na szkolenie można zgłosić się do wybranej jednostki wojskowej. – wystarczy imię, nazwisko, wiek i kontakt. Powyższe dane można przekazać telefoniczne bądź drogą mailową, z odpowiednim wyprzedzeniem.

Grupy mogą zgłaszać ich liderzy lub opiekunowie. Zapraszamy wszystkich chętnych w wieku od 15 do 65 lat wyłącznie z polskim obywatelstwem. Zapewniamy profesjonalne szkolenie, ubezpieczenie, wyżywienie, ale też świetną, sobotnią rozrywkę i przygodę z Wojskiem Polskim.

DANE DO KONTAKTU DO JEDNOSTEK WOJSKOWYCH NA TERENIE WOJEWÓDZTWA MAZOWIECKIEGO:

09.09 Szkoła Podoficerska SONDA w Zegrzu, tel. 261 883 048, 727 019 053 adres email: spsonda@ron.mil.pl
09.09 oraz 28.10 Warszawska Brygada Pancerna im. Gen. Tadeusza Kościuszki/Warszawa – Wesoła, tel. 261 812 109 adres email: 1bpanc.rzecznik@ron.mil.pl
07.10 Wojskowa Akademia Techniczna – tel. 261837190, 261837560, 261837563, adres e-mail: trenujzwojskiem@wat.edu.pl

Pełen wykaz jednostek wraz z terminami dostępny jest na stronie internetowej: www.wojsko-polskie.pl

{"register":{"columns":[]}}