W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Otwarty konkurs ofert na organizację powiatowych szkolnych zawodów sportowych na terenie Powiatu Sokołowskiego w ramach Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w 2022 r.

22.02.2022

Zarząd Powiatu Sokołowskiego ogłasza Otwarty Konkurs Ofert dla organizacji pozarządowych oraz podmiotów wymienionych w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (Dz. U. z 20 20 r., poz. 1057 z późn. zm.) na organizację powiatowych szkolnych zawodów sportowych na terenie Powiatu Sokołowskiego w ramach Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w 2022 r.

Aby zapoznać się z pełną treścią ogłoszenia pobierz plik z załącznika.

Materiały

Otwarty Konkurs Ofert na organizację powiatowych szkolnych zawodów sportowych na terenie Powiatu Sokołowskiego w ramach Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w 2022 r.
Ogłoszenie.pdf 0.42MB
{"register":{"columns":[]}}