W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Otwarcie "Ekologicznego Zakątka" podczas pikniku w Domu Dziecka Rafael

W dniu 16 września br. w Domu Dziecka Rafael w Wyrozębach-Podawcach odbył się piknik finalizujący realizację projektu pn. „Ekologiczny Zakątek przy Domu Dziecka w Wyrozębach- Podawcach”.

Zdjęcie obrazuje elementy edukacji ekologicznej, w tym ścieżkę edukacyjną, gry terenowe, tablice edukacyjne

Projekt był współfinansowany ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie. W pikniku z okazji otwarcia Ekologicznego Zakątka uczestniczyli biskup senior Antoni Pacyfik Dydycz, starosta sokołowski Elżbieta Sadowska, przewodniczący Rady Powiatu Sokołowskiego Jacek Odziemczyk, wraz z członkami Zarządu i Rady Powiatu Sokołowskiego.

Celem zadania jest aktywizacja i podniesienie świadomości ekologicznej mieszkańców oraz budowanie postaw proekologicznych. W ten sposób upowszechniana będzie wiedza z zakresu ochrony środowiska i zrównoważonego rozwoju oraz podniesiony zostanie poziom wiedzy na temat fauny i flory występującej w naszym regionie.

 

Zdjęcia (5)

{"register":{"columns":[]}}