W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Obchody 100 – lecia obecności Sióstr Salezjanek w Polsce

29.09.2022

Wspólnota Sióstr Salezjanek w Sokołowie Podlaskim w niedzielę 25 września br. świętowała Jubileusz 100 – lecia obecności w Polsce. Z tej okazji uczestnicy obchodów wzięli udział w uroczystej Mszy Świętej w kościele św. Jana Bosco w Sokołowie Podlaskim oraz w festynie rodzinnym zorganizowanym przez Zgromadzenie, w hali sportowej Zespołu Szkół Nr 1 im. K. K. Baczyńskiego w Sokołowie Podlaskim.

Na fotografii scena przygotowana na hali sportowej Zespołu Szkół Nr 1 w Sokołowie Podlaskim. Na scenie siostry zakonne trzymające granatowy baner z cytatem ze św. Jana Bosco "Wychowanie jest sprawą serca" w tle pracownicy przedszkola Sióstr Salezjanek oraz kilkoro dzieci.

Była to okazja do dziękczynienia za dotychczasową działalność, jak również radosnego świętowania obchodzonego jubileuszu. W uroczystości wzięli udział między innymi obecni oraz byli wychowankowie prowadzonego przez Siostry przedszkola wspólnie z rodzinami, a także zaproszeni goście i sympatycy Zgromadzenia Sióstr Salezjanek w Sokołowie Podlaskim. W radosnym święcie uczestniczyła również starosta Elżbieta Sadowska, która objęła powyższe wydarzenie patronatem honorowym. 

W imieniu Powiatu Sokołowskiego, Zgromadzeniu Córek Maryi Wspomożycielki w Sokołowie Podlaskim składamy serdeczne gratulacje z okazji obchodzonego Jubileuszu i życzymy wszystkiego co najlepsze w kolejnych latach działalności.

Zdjęcia (4)

{"register":{"columns":[]}}