W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Modernizacja instalacji tlenu medycznego w SP ZOZ w Sokołowie Podlaskim

Szara tablica z flagą oraz godłem polskim z napisem dofinansowano ze środków Budżetu Państwa
Rządowy Fundusz Rozwoju Dróg, Rządowy Fundusz Polski Ład - Program Inwestycji Strategicznych

 

Wartość dofinansowania: 35 500,00 zł.
Całkowita wartość inwestycji: 35 500,00 zł.

 

W ramach projektu pn. „Modernizacja instalacji tlenu medycznego w SP ZOZ w Sokołowie Podlaskim” zakupiono podstawowy sprzęt do prowadzenia tlenoterapii u pacjentów z niewydolnością oddechową:

  • 70 szt. dozowników tlenu
  • 30 szt. rozdzielaczy do tlenu

Zgodnie z decyzją Wojewody Mazowieckiego w Szpitalu Powiatowym w Sokołowie Podlaskim zostało utworzonych 90 łóżek dla pacjentów z covid-19. Dzięki dokonanym zakupom wszystkie łóżka wyposażono w dozowniki tlenu a rozdzielacze pozwoliły doprowadzić tlen w miejsca gdzie nie było centralnej instalacji tlenowej. W porównaniu do miesięcy letnich w czasie jesiennego nasilenia zachorowań na covid-19, zużycie tlenu w szpitalu zwiększyło się ośmiokrotnie. Tylko dzięki dokonanym zakupom, można było w pełni zabezpieczyć wszystkich pacjentów wymagających tlenoterapii w podstawowy do tego sprzęt. 

 

{"register":{"columns":[]}}