W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Kurs e-learningowy dla dzieci "Bezpiecznie na wsi mamy - upadkom zapobiegamy" organizowany przez KRUS dostępny do 6 listopada br.

Placówka terenowa KRUS w Sokołowie Podlaskim przypomina o trwającej piątej edycji kursu e-learningowego dla dzieci pn. "Bezpiecznie na wsi mamy - upadkom zapobiegamy".

Białe Logo na zielonym tle, kombinacja liter KRUS.

Wśród dzieci, które do 6 listopada 2023 r. wykonają kurs i prześlą do Centrali KRUS Certyfikat potwierdzający ukończenie kursu e-learningowego pn. "Bezpiecznie na wsi mamy - upadkom zapobiegamy" wraz z formularzem zgłoszeniowym, rozlosowanych zostanie 50 hulajnóg. To ostatni moment na wzięcie udziału w kursie.

Celem działania jest promowanie wśród dzieci bezpiecznych zachowań związanych z pracą i zabawą na terenie gospodarstwa rolnego poprzez popuaryzowanie kursu e-learningowego przygotowanego oraz rozpowszechnianego przez Kasę Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego. Narzędzie to w nowoczesnej formie przybliża dzieciom zagrożenia wypadkowe w gospodarstwach rolnych oraz uczy je prawidłowych zachowań podczas przebywania na terenie obejścia.

Kurs jest ogólnodostępny i znajduje się na stronie: https://prewencja.krus.gov.pl/. Uczestnikami mogą być dzieci urodzone w latach 2009 - 2017, których przynajmniej jeden rodzic/opiekun prawny jest ubezpieczony w KRUS.

 W imieniu organizatora serdecznie zapraszamy do udziału w kursie. Szczegóły w załącznikach pod artykułem.

Materiały

Plakat
Plakat​_kursu​_e-learning​_2023​_v6​_3​_PP​_druk.pdf 2.54MB
Regulamin udziału
Regulamin​_Hulajnogi​_2023.pdf 0.12MB
{"register":{"columns":[]}}