W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Konkurs testowy "Bezpieczny Rolnik, Bezpieczna Wieś" dla rolników ubezpieczonych w KRUS

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego zaprasza rolników do udziału w IV Ogólnopolskim Konkursie Testowym z zakresu bezpiecznej pracy w gospodarstwie rolnym.

Białe Logo na zielonym tle, kombinacja liter KRUS.

Konkurs ma na celu upowszechnianie wśród rolników zasad ochrony zdrowia i życia w gospodarstwie rolnym oraz wiedzy o zagrożeniach wypadkowych, a w konsekwencji ograniczenie liczby wypadków przy pracy i chorób zawodowych rolników.

Tematem Konkursu jest zakres merytoryczny projektu „Bezpieczny Rolnik, Bezpieczna Wieś”, w ramach którego Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego prowadzi szereg działań na rzecz zmniejszenia liczby wypadków podczas pracy w gospodarstwach rolnych oraz chorób zawodowych rolników, jak również kampanie prewencyjne, m.in. „Rola rolnika, by upadku unikał” „Mądrze postępujesz, wypadku nie spowodujesz", „Nie ryzykujesz, gdy znasz i szanujesz”, „Rolniku, nie daj się kleszczom!”, „Kości i stawy też rolnika sprawy”, „Bezpiecznie z niebezpiecznymi substancjami”.

Uczestnikiem Konkursu może być osoba pełnoletnia, podlegająca w dniu rozwiązywania testu ubezpieczeniu społecznemu rolników.

Szczegóły w materiałach poniżej.

 

Materiały

Plakat
plakat​_konkurs​_testowy​_druk.pdf 2.60MB
Regulamin konkursu online
Regulamin​_konk​_online​_2023​_pdf.pdf 0.46MB
Klauzula przetwarzania danych osobowych
KLAUZULA-konkurs​_online​_2023​_pdf.pdf 0.36MB
{"register":{"columns":[]}}