W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Kondolencje

04.10.2022

Grafika na czarnym tle, otwarta księga, czerwona róża oraz świece stojące na stole. Na tle napis tak trudno żegnać kogoś, kto jeszcze mógł być z nami.

Z głębokim żalem i ubolewaniem przyjęliśmy wiadomość o śmierci naszego kolegi Andrzeja Strąka, pracownika w Wydziale Komunikacji w Starostwie Powiatowym w Sokołowie Podlaskim.

Świętej Pamięci kolega Andrzej pozostanie w naszej pamięci jako osoba życzliwa, pomocna, wzbudzająca sympatię oraz uczynna wobec innych, obdarzona dużym poczuciem humoru i wysoką kulturą osobistą. 

Dał się poznać jako pracownik rzetelny i sumienny, pomocny oraz tworzący pozytywną atmosferę w miejscu pracy, profesjonalnie podchodzący do pełnionych obowiązków. 

Łącząc się w bólu i żałobie składamy najszczersze kondolencje oraz przesyłamy słowa otuchy i wsparcia Rodzinie i Najbliższym.

Trudno pogodzić się z tak wielką stratą…

 

Starosta Sokołowski Elżbieta Sadowska
oraz Pracownicy Starostwa Powiatowego w Sokołowie Podlaskim
 

{"register":{"columns":[]}}