W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Komunikat w sprawie dyżurów specjalistycznych w punktach nieodpłatnej pomocy prawnej i nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego

16.02.2022

W 2022 roku w ramach systemu nieodpłatnej pomocy prawnej uruchomiony został projekt punktów specjalistycznych, w których odbywają się dyżury specjalistyczne w dedykowanych punktach w całej Polsce.

Jeżeli potrzebujesz porady specjalistycznej z jednej ze wskazanych na liście dziedzin, możesz zarejestrować się na wybranych dyżur specjalistyczny- niezależnie od swojego miejsca zamieszkania.

Jeżeli nie możesz skorzystać z porady stacjonarnie możesz umówić się na wizytę zdalną (czyli przy użyciu środków porozumiewania się na odległość takich jak telefon lub komunikator internetowy). 

W celu umówienia wizyty można  skorzystać ze strony do zapisów https://np.ms.gov.pl/zapisy, lub odszukać na stronie internetowej właściwego powiatu numer do zapisów telefonicznych albo odpowiedni adres e-mail.

Aktualna lista dyżurów specjalistycznych na rok 2022 znajduje się pod adresem: https://np.ms.gov.pl/aktualnosci/Komunikat,54

{"register":{"columns":[]}}