W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Startuj z Mazowsza - IV edycja konkursu dla innowacyjnych Startupów

10.06.2022

Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego w Warszawie zaprasza do udziału w IV edycji konkursu Startuj z Mazowsza. Konkurs adresowany jest do mazowieckich start-upów, które tworzą innowacyjne pomysły i produkty, a ich działalność nie jest dłuższa niż 3 lata. Firmy, które wezmą udział w konkursie, mają szansę na zdobycie nagród o łącznej wartości 90 000 złotych, jak również pozyskanie cennych kontaktów, promowanie ich pomysłów poprzez różne kanały komunikacji oraz rozgłos w mediach branżowych. 

Na fotografii widoczny nagłówek plakatu, na którym jest logo Konkursu z krzywych w kształcie litery M opierającym się na napisie Startuj z Mazowsza. Po prawej stronie logo informacje dotyczące adresatów konkursy i terminu zgłoszenia.

Konkurs rozstrzygany jest w następujących kategoriach:

  1. INNO-TECH  - dla start-up’u, który tworzy nowe produkty i procesy oraz znaczące zmiany technologiczne w produktach i procesach, obejmujące innowacje produktowe, procesowe, systemowe; dla start-up’u w fazie wzrostu na etapie sprzedaży;
  2. SOCIAL IMPACT - dla start-up’u o pozytywnym oddziaływaniu na środowisko lub społeczeństwo, bez względu na etap rozwoju;
  3.  dla start-up’u, który tworzy innowacyjny projekt, będący na etapie Minimum Value Product lub prototypu, które ma szanse na efektywny rozwój i skalowanie.

Udział w konkursie jest bardzo prosty. Wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy w wygodnej formie online za pośrednictwem konta google.

Formularz online dostępny na: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSctIOBA9jGn5eXYfdRIxroe_q2cAUHpIwOFRxF8p_CIUGY7pQ/viewform.

Więcej informacji o konkursie na: https://innowacyjni.mazovia.pl/dzialania/startuj-z-mazowsza/iv-edycja.html.

{"register":{"columns":[]}}