W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Fundusze Europejskie dla Mazowsza 2021-2027 – spotkanie informacyjne dla przedsiębiorców

17.01.2023

W imieniu siedleckiej Delegatury Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego w Warszawie, pragniemy zaprosić zainteresowanych przedsiębiorców na spotkanie informacyjne dotyczące możliwości pozyskania środków europejskich w ramach programu Fundusze Europejskie dla Mazowsza 2021-2027. Na spotkaniu omówione zostaną priorytety i działania nowej perspektywy finansowej.

Zdjęcie przedstawia po lewej stronie kobietę i mężczyznę w strojach biurowych, rozmawiających ze sobą, po prawej stronie na beżowym tle zarys grafiki z literą i oraz napis Informacja

Spotkanie odbędzie się 23 stycznia 2023 r. (poniedziałek) o godz. 11.00 w Mazowieckim Samorządowym Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Siedlcach, ul. M. Asłanowicza 2 (sala konferencyjna na parterze).

UWAGA:
Ze względów organizacyjnych, organizator  prosi o potwierdzenie udziału oraz zgłoszenie liczby osób do 19 stycznia 2023 r., tel. (25) 631-15-40 lub email: siedlce@mazovia.pl
 

{"register":{"columns":[]}}