W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Dożynki Powiatowe 2022 w Sokołowie Podlaskim - zaproszenie

Starosta Sokołowski Elżbieta Sadowska serdecznie zaprasza na Dożynki Powiatowe 2022, które odbędą się w niedzielę 28 sierpnia 2022 r. w Sokołowie Podlaskim.

Plakat w kolorze pomarańczowym z informacjami dotyczącymi dożynek Powiatowych 2022 w dniu 28 sierpnia 2022 r. w Sokołowie Podlaskim.

Dożynki rozpoczną się od uroczystej Mszy Świętej odprawionej w intencji Rolników o godz. 12.30 w Sanktuarium Miłosierdzia Bożego.
Po Eucharystii korowód dożynkowy uda się na teren Gospodarstwa Rolnego Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego przy ul. Parkowej 1 w Sokołowie Podlaskim, gdzie odbędzie się część oficjalna oraz piknik rodzinny z licznymi atrakcjami takimi jak:

- występy artystyczne,
- darmowy plac zabaw dla dzieci,
- wystawa sprzętu rolniczego,
- miasteczko ruchu drogowego,
- liczne stoiska promocyjne, handlowe, wystawiennicze oraz rękodzielnicze.

Dziękując Rolnikom za trud ciężkiej pracy, serdecznie zapraszamy do spędzenia niedzieli 28 sierpnia w rodzinnej, piknikowej atmosferze.

 

plakat

 

Materiały

Regulamin Dożynek Powiatowych 2022
Regulamin​_Dożnki​_Powiatowe​_2022.pdf 2.41MB
{"register":{"columns":[]}}