W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Dożynki Powiatowe 2022

28.08.2022

Powiat Sokołowski tradycyjnie organizuje „Dożynki Powiatowe”, które w bieżącym roku odbędą się w Sokołowie Podlaskim w dniu 28 sierpnia. Rozpoczęcie nastąpi o godzinie ok 13.45 (przyjazd wystawców/stoisk, godz. 11.00, gotowość stoisk o godz. 13:45)

Informacja o Dożynkach Powiatowych na tle rosnącego zboża.

Szanowni Państwo,

Święto Plonów to jeden z najpiękniejszych staropolskich obrzędów rolniczych, od wieków zakorzenionych w tradycji i duchowości naszego narodu. Jest to przede wszystkim święto rolników, będące uwieńczeniem ich ciężkiej pracy i jednocześnie podziękowaniem
za tegoroczne zbiory.

W związku z organizacją Dożynek Powiatowych 2022 zapraszamy do zgłaszania stoisk PRODUCENTÓW ŻYWNOŚCI, WYSTAWCÓW RĘKODZIEŁA I PRODUKTÓW REGIONALNYCH, WŁAŚCICIELI STOISK HANDLOWYCH, FIRMY POWIĄZANE Z DZIAŁALNOŚCIĄ ROLNICZĄ do bezpłatnego zaprezentowania oraz dystrybucji swoich wyrobów i produktów wśród uczestników wydarzenia.

Chętnych prosimy o przesłanie wypełnionego i podpisanego formularza zgłoszenia (skan/zdjęcie/dokument tekstowy) na adres piotr.brzezik@powiat-sokolowski.pl lub złożenie osobiście w formie papierowej w Biurze Podawczym Starostwa Powiatowego w Sokołowie Podlaskim do dnia 12 sierpnia 2022 r.

O zakwalifikowaniu się na wydarzenie poinformujemy telefonicznie.

Jednocześnie w przypadku zgłoszenia, a następnie rezygnacji z udziału w wydarzeniu prosimy o niezwłoczną informację pod nr tel. 25 781 74 94 (najpóźniej do dnia 19.08.2022 r.)

Informacje na temat stoisk udzielane są pod nr tel. 25 781 74 94

Serdecznie zapraszamy!

Materiały

Zgłoszenie stoiska wystawienniczego 2022
Zgłoszenie​_Stoiska​_Wystawienniczego​_2022​_SK.docx 0.02MB
Regulamin działalności wystawienniczej podczas Dożynek 2022
Regulamin​_Działalności​_Wystawienniczej​_podczas​_Dożynek​_2022​_SK.pdf 0.39MB
Klauzula informacyjna szczegółowa - dożynki wystawcy
Klauzula​_informacyjna​_szczególowa-​_dożynki​_wystawcy​_SK.pdf 0.44MB
{"register":{"columns":[]}}