W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Paczki świąteczne dla dzieci z rodzinnej pieczy zastępczej

14.12.2021

Święta to czas wyjątkowy, kiedy spotykamy się  przede wszystkim w gronie najbliższej, kochającej rodziny. Szczególnie ten czas przeżywają dzieci, które nie mają opieki ze strony rodziców biologicznych. W dniach od 6 do 14 grudnia 2021 roku w siedzibie Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Lipsku Starosta Powiatu Lipskiego - Sławomir Śmieciuch i Dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Lipsku - Koryna Kucharczyk przekazali paczki świąteczne dla wychowanków rodzin zastępczych i rodzinnego domu dziecka - zamieszkałych na terenie powiatu lipskiego

Starosta Lipski przekazuje prezenty dzieciom

Święta to czas wyjątkowy, kiedy spotykamy się  przede wszystkim w gronie najbliższej, kochającej rodziny. Szczególnie ten czas przeżywają dzieci, które nie mają opieki ze strony rodziców biologicznych. W dniach od 6 do 14 grudnia 2021 roku w siedzibie Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Lipsku Starosta Powiatu Lipskiego - Sławomir Śmieciuch i Dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Lipsku - Koryna Kucharczyk przekazali paczki świąteczne dla wychowanków rodzin zastępczych i rodzinnego domu dziecka - zamieszkałych na terenie powiatu lipskiego. Ze względu na sytuację epidemiologiczną wręczenie paczek odbyło się w małych grupach ale za to w świątecznej atmosferze przy kolędach.
Starosta oraz Dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Lipsku złożyli wszystkim rodzinom oraz wychowankom życzenia świąteczne. Starosta korzystając
z okazji złożył również szczere podziękowania rodzicom zastępczym za trud wychowawczy oraz poświęcenie w pełnieniu tak trudnej misji. W sumie 24 wychowanków rodzinnej pieczy zastępczej otrzymało paczkę ze słodyczami, zabawkami oraz artykułami szkolnymi.
Dzięki dużemu zaangażowaniu zespołu pracowników Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Lipsku było możliwe przygotowanie paczek dla dzieci. Najważniejszy jednak okazał się uśmiech na twarzy dzieci oraz ich szczere podziękowania.

{"register":{"columns":[]}}