W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Konkurs literacki dla dzieci "POWIAT LIPSKI – MIEJSCE PEŁNE WYOBRAŹNI" – wręczenie nagród

16.02.2024

Uczestnicy konkursu wraz z rodzicami oraz Starostą i Wicestarostą Lipskim.

Dzisiaj w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Lipsku, odbyło się wręczenie nagród dla dzieci z klas I – III szkół podstawowych, biorących udział w konkursie literackim "POWIAT LIPSKI – MIEJSCE PEŁNE WYOBRAŹNI".

Starosta Lipski – Sławomir Śmieciuch i Wicestarosta Lipski – Maria Węgrzecka wyrazili zadowolenie z wysokiego poziomu prac konkursowych oraz podziękowali wszystkim uczestnikom za ich zaangażowanie i kreatywność. Zaznaczyli również, że prace uczestników były niezwykle ciekawe i pełne wyobraźni, co dowodzi, że w powiecie lipskim mamy wiele utalentowanych dzieci o ogromnym potencjale literackim.

W konkursie wyłoniono 4 laureatów i 6 wyróżnionych (kolejność alfabetyczna).

LAUREACI:

- Marcel Bernacki

- Wojciech Rozwadowski

- Antoni Stępień

- Alicja Węgrzewska

WYRÓŻNIENI:

- Adrianna Ćwiklak

- Sebastian Grebelski

- Filip Gruszczyński

- Aleksander Hyckowski

- Iga Krupa

- Weronika Zalewska

Każdy uczestnik konkursu otrzymał pamiątkowy dyplom oraz nagrody rzeczowe.

Wydarzenie to wpisuje się w szereg działań, jakie podejmuje Starostwo Powiatowe w Lipsku, aby rozwijać talenty i zainteresowania dzieci i młodzieży.

Materiały

Fotorelacja z wydarzenia
{"register":{"columns":[]}}