W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Turniej piłki nożnej o puchar komendanta powiatowego Policji w Bielsku Podlaskim

21.11.2023

Sportowa rywalizacja, ale przede wszystkim dobra zabawa i gra fair play towarzyszyły zawodnikom rozegranego w piątek III Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Bielsku Podlaskim. W przyjacielskiej atmosferze w szranki stanęło 8 drużyn. Zwycięzcy z rąk komendanta powiatowego Policji inspektora Wojciecha Macutkiewicza oraz wicestarosty Piotra Bożko otrzymali pamiątkowe puchary, statuetki, dyplomy i medale. Na koniec wszyscy zawodnicy stanęli do wspólnego zdjęcia.

Turniej piłki nożnej o puchar komendanta powiatowego Policji w Bielsku Podlaskim - zdjęcie zbiorowe

W piątek na hali w I Liceum Ogólnokształcącym w Bielsku Podlaskim odbyły się rozgrywki w ramach III Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Bielsku Podlaskim. Współorganizatorami rozgrywek byli starosta bielski, Nadleśnictwo Bielsk oraz Niezależny Samorządny Związek Zawodowy Policjantów. Głównym celem rywalizacji była popularyzacja aktywnego trybu życia oraz integracja środowiska służb mundurowych. Do rozgrywek przystąpiło 8 zespołów: policjanci z komend powiatowych w Bielsku Podlaskim, Siemiatyczach, Hajnówce, komendy miejskiej w Białymstoku oraz strażacy z Bielska Podlaskiego, funkcjonariusze placówki Straży Granicznej w Czeremsze i Aresztu Śledczego w Hajnówce, a także leśnicy z Nadleśnictwa Bielsk.

Podczas rozgrywek nie brakowało sportowych emocji, woli walki i zaciętej rywalizacji, jednak na boisku panował duch gry fair play. Najbardziej skuteczni okazali się bielscy strażacy, pokonując w finale bielskich policjantów. Na trzecim pucharowym miejscu stanęli funkcjonariusze Aresztu Śledczego.

Wyróżniającym się zawodnikom wręczono również nagrody indywidualne. Statuetki najlepszego zawodnika i najlepszego strzelca trafiły do drużyny bielskich strażaków. Najlepszym bramkarzem został policjant z Bielska Podlaskiego, natomiast statuetkę drużyny fair play otrzymali zawodnicy Nadleśnictwa Bielsk. Szczególne podziękowania trafiły również do sędziów, którzy profesjonalnie poprowadzili rozgrywki oraz do dyrektora I Liceum Ogólnokształcącego Marzeny Pogorzelskiej-Ciołek, dzięki której rozgrywki odbyły się w hali tej szkoły.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy!

 

źródło: www. bielsk-podlaski.policja.gov.pl

Zdjęcia (15)

{"register":{"columns":[]}}