W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Stan prac przy budowie hali sportowej przy II LO w Bielsku Podlaskim

10.09.2021

Do 30 listopada 2022 roku wykonawca prac przy budowie hali sportowej, Firma Usługowo-Budowlana Wróblewski, zobowiązał się wykonać inwestycję w całości i oddać do użytku publicznego.

Miejsce budowy przyszłej hali sportowej przy II LO

Przypomnijmy, że realizacja inwestycji zakłada wzniesienie hali sportowej z areną odpowiednią dla pełnowymiarowego boiska do koszykówki, siatkówki i tenisa wraz z zapleczem socjalno-magazynowym. Hala przeznaczona będzie przede wszystkim do prowadzenia zajęć szkolnych z wychowania fizycznego oraz do zajęć pozalekcyjnych w szkolnych sekcjach i uczniowskich klubach sportowych z Bielska Podlaskiego i okolic. Łączna powierzchnia zabudowy wynosi blisko 687,15 mkw. Obiekt będzie funkcjonalnie i komunikacyjnie połączony z istniejącym budynkiem II Liceum Ogólnokształcącego z BJN im. B. Taraszkiewicza.

Po pracach przygotowawczych przystąpiono do wznoszenia konstrukcji żelbetowych, a obecnie trwa montaż zbrojenia wieńców.

 

ms, fot. S. Niedźwiecki, II LO

Zdjęcia (1)