W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Jesteś uchodźcą z Ukrainy? Oto jak pomóc Tobie i Twojej rodzinie znaleźć pracę – Якщо Ви біженець з України? Ось можлива допомога Вам і Вашій родині у пошуку роботи

11.03.2022

Uchodźcy, którzy opuścili Ukrainę i chcą podjąć pracę, powinni skontaktować się z Powiatowym Urzędem Pracy w Bielsku Podlaskim lub zadzwonić na infolinię pod numer telefonu 19524.

Baner - pomoc uchodźcom z Ukrainy w znalezieniu pracy 2

Jeżeli jesteś obywatelem Ukrainy i chciałbyś skorzystać z bezpłatnych usług Powiatowego Urzędu Pracy w Bielsku Podlaskim, ul. 3 Maja 17, możesz skontaktować się z niżej wymienionymi pracownikami i uzyskać pomoc w zakresie:

  1. rejestracji osoby bezrobotnej – informacji udziela Żaneta Taranta, pokój 02, tel. 85 833-27-26,
  2. pośrednictwa pracy – informacji udzielają:
  • Katarzyna Misiuk, pokój 304, tel. 85 833-27-17,
  • Izabela Nikołajuk, pokój 305, tel. 85 833-27-14.

Osoby zainteresowane mogą również kierować zapytania na adres poczty elektronicznej pup@powiatbielski.pl.

Wewnątrz urzędu pracy zamieszczone zostały informacje w obu językach: polskim i ukraińskim, które ułatwią uchodźcom poruszanie się po placówce.

Wszelkie wiadomości dotyczące pomocy udzielanej przez Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku Podlaskim dostępne są również na stronie internetowej http://bielskpodlaski.praca.gov.pl , a w szczególności:

1. informacja dla pracodawców, którzy chcą zatrudnić obywateli Ukrainy,

2. informacja o możliwości uzyskania pomocy w znalezieniu pracy przez uchodźców:

3. Informacja na temat możliwości skorzystania z Zielonej Linii 19524.

Osoby zainteresowane mogą również skorzystać z propozycji zatrudnienia zamieszczonych Centralnej Bazie Ofert Pracy, która jest dostępna pod tym adresem lub skorzystać z aplikacji mobilnej ePraca.

Dodatkowo informacje na temat rynku pracy w Polsce i Unii Europejskiej oraz pomocy w innych obszarach w języku ukraińskim można pozyskać pod tym adresem.

 

{"register":{"columns":[]}}