W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Bielski urząd pracy z nagrodą „Lider Aktywizacji Osób Młodych”

01.12.2023

28 listopada br. w Pałacu Staszica w Warszawie odbyła się uroczysta gala wręczenia nagród w konkursie na najlepsze praktyki instytucji rynku pracy „Lider Aktywizacji Osób Młodych”. Konkurs był organizowany przez Fundację Promocji Inicjatyw Społecznych Polprom. Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku Podlaskim otrzymał nagrodę główną, którą odebrała dyrektor urzędu Beata Dawidziuk.

Bielski urząd pracy z nagrodą „Lider Aktywizacji Osób Młodych”

Nagroda została przyznana za projekt „Od przedszkola do zawodu”. Projekt miał na celu łączenie środowisk i instytucji związanych z rynkiem pracy, edukacją oraz pracodawców. W jego ramach prowadzono różnego rodzaju spotkania i warsztaty doradcze skierowane do przedszkolaków, uczniów szkoły podstawowej oraz licealistów. W przedsięwzięciu udział wzięło 311 osób. Były to dzieci i młodzież w wieku od 5 do 18 lat. Wspierano także doradców szkolnych poprzez realizację zajęć z problematyki rynku pracy. Istotnym elementem projektu były również wizyty studyjne w firmach, których efektem stało się udrożnienie kontaktów pomiędzy szkołami a pracodawcami oraz prezentacja możliwości i gotowości firm do wspólnego działania na rzecz młodego pokolenia.

ap (PUP)

Zdjęcia (10)

{"register":{"columns":[]}}